Czcionka:
Kontrast:
Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pon. 8.00 - 20.00
wt. - piąt. 8.00 - 22.00
sob.- niedz. w/g terminarza filmowego lub innych wydarzeń

Dni Miechowa 2019

W piątek 14 czerwca o godz. 18 na Miechowskim Amfiteatrze odbyło się oficjalne rozpoczęcie „Dni Miechowa 2019”. W programie były min. występy przedszkolaków z Przedszkola Nr 2, ZPiT „Miechowiacy”, Sekcji wokalnej „Estrada” działającej przy CKiS, Orkiestry Dętej pod kierownictwem Grzegorza Chyca, Sekcji tanecznej CKiS oraz Zespół Świt. 

W sobotę „Dni Miechowa” odbyły się na stadionie „MKS Pogoń”, na scenie wystąpili: zespół Monumental Crew, Inercja, ShowBusiness, Mus oraz główna gwiazda sobotniego wieczoru Anna Wyszkoni. W upalną niedzielę pasjonaci motocykli zabytkowych i współczesnych, mogli wpaść w zachwyt nad różnością okazów,  które zjechały się na stadion. W tym czasie na scenie zaprezentowały się dzieci ze studia wokalnego działającego przy CKiS w Miechowie pod kierownictwem Reginy Warskiej. Niestety warunki pogodowe nie pozwoliły na kontynuację występów, w konsekwencji czego niedzielne koncerty zostały odwołane. 


Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo