Czcionka:
Kontrast:

Centrum kulturty i sportu w Miechowie

Sekcja pływacka

Sekcja pływacka w Miechowie powstała w grudniu 2013 roku, jej celem było doskonalenie nauki pływania, propagowanie aktywnych form wypoczynku oraz promocja pływania, jako dyscypliny sportowej. Inicjatorami powstania sekcji był: Tomasz Uchto, Sebastian Bałaziński oraz Sylwia Suchecka Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.

Sekcja Rowerowa

Jeśli lubisz spędzać czas na wycieczkach rowerowych lub jesteś  osobą, która największą przyjemność i radość czuje po zejściu z roweru, czując ból i wyczerpanie, tzn że idealnie do nas pasujesz! W naszej Sekcji są osoby które regularnie jeżdżą na zawody oraz osoby co organizują i jeżdżą na wycieczki rowerowe.

Sekcja Modelarska IKAR

Zajęcia wokalne indywidualne

Zajęcia wokalne dla osób, których pasją jest śpiew. Obejmują przede wszystkim pracę nad emisją głosu, autoprezentacją, ćwiczenia dykcyjne i interpretacyjne. Osoby gotowe do dzielenia się swoim talentem będą mogły zaprezentować się na koncertach i konkursach.


Zajęcia wokalne grupowe

Zajęcia wokalne dla osób, których pasją jest śpiew. Obejmują przede wszystkim pracę nad emisją głosu, autoprezentacją, ćwiczenia dykcyjne i interpretacyjne. Osoby gotowe do dzielenia się swoim talentem będą mogły zaprezentować się na koncertach i konkursach.


Taniec nowoczesny

Jest to zbiór tańców powstałych na przełomie XX i XXI wieku.  Mimo iż opiera się na technice baletowej, pozbawiony jest jej sztywnych zasad. Łączy w sobie takie style jak min. hip-hopjazz, funkybreakdance czy house. Dzięki tak wielkiej różnorodności technik, a co za tym idzie - muzyki, uczestnicy doskonale kształtują poczucie rytmu.

 

Sekcja Instrumentalna

Nauka gry na instrumentach to wielka przyjemność. Jeżeli kochasz muzykę i bezwiednie wystukujesz jej rytm na czym tylko się da, czujesz, że możesz się w tym sprawdzić – rozważ rozpoczęcie lekcji gry na perkusji. Dlaczego warto rozpocząć naukę gry na perkusji? By wyzwalać pozytywną energię!

 

Zajęcia plastyczne

Warsztaty plastyczne dla tych, którzy w przyjaznej atmosferze chcą zgłębiać tajniki sztuk plastycznych, eksperymentować w zakresie różnych technik i form ekspresji. Zajęcia rozbudzające wyobraźnię i wrażliwość artystyczną, dostosowane do indywidualnych potrzeb, zainteresowań i wizji młodych twórców. Pracujemy w różnych technikach i formach. Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży.

 

Sekcja SQASH

Miechowska Liga Squasha to miejsce dla ludzi, których sport jest pasją. Nie chodzi nam o rywalizacje, lecz przede wszystkim o budowanie społeczności, która podobnie traktuje sport. Pomimo tego, że nie jesteśmy profesjonalnymi zawodnikami, podchodzimy do sportu bardzo poważnie, a zarazem mamy do niego odpowiedni dystans.

Galeria: Zawody Myślenice 16.10

Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo