Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

Sekcje

Sekcja rowerowa

Jeśli lubisz spędzać czas na wycieczkach rowerowych lub jesteś osobą, która największą przyjemność i radość czuje po zejściu z roweru, czując ból i wyczerpanie, tzn że idealnie do nas pasujesz! W naszej Sekcji są osoby które regularnie jeżdżą na zawody oraz osoby co organizują i jeżdżą na wycieczki rowerowe.


Sekcja Instrumentalna

Nauka gry na instrumentach to wielka przyjemność. Jeżeli kochasz muzykę i bezwiednie wystukujesz jej rytm na czym tylko się da, czujesz, że możesz się w tym sprawdzić – rozważ rozpoczęcie lekcji gry na perkusji. Dlaczego warto rozpocząć naukę gry na perkusji? By wyzwalać pozytywną energię!


Zajęcia wokalne indywidualne

Zajęcia wokalne dla osób, których pasją jest śpiew. Obejmują przede wszystkim pracę nad emisją głosu, autoprezentacją, ćwiczenia dykcyjne i interpretacyjne. Osoby gotowe do dzielenia się swoim talentem będą mogły zaprezentować się na koncertach i konkursach.


Zajęcia wokalne grupowe

Zajęcia wokalne dla osób, których pasją jest śpiew. Obejmują przede wszystkim pracę nad emisją głosu, autoprezentacją, ćwiczenia dykcyjne i interpretacyjne. Osoby gotowe do dzielenia się swoim talentem będą mogły zaprezentować się na koncertach i konkursach.


Zajęcia plastyczne

Warsztaty plastyczne dla tych, którzy w przyjaznej atmosferze chcą zgłębiać tajniki sztuk plastycznych, eksperymentować w zakresie różnych technik i form ekspresji. Zajęcia rozbudzające wyobraźnię i wrażliwość artystyczną, dostosowane do indywidualnych potrzeb, zainteresowań i wizji młodych twórców. Pracujemy w różnych technikach i formach. Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży.


Kółko fotograficzne

Zajęcia w kółku fotograficznym przeznaczone są dla tych wszystkich, którzy traktują robienie zdjęć jak coś więcej niż tylko pstrykanie pamiątkowych fotek z wakacji. Są dla tych, którzy chcą rozwijać swoją wyobraźnię, zobaczyć to czego nie widzą inni i twórczo spojrzeć na świat. Fotografia to nie tylko kolorowe obrazki, to dziedzina, która w Waszych rękach i dzięki Waszej kreatywności, może się stać czymś, czym będziecie mogli się pochwalić w przyszłości.


Zajęcia teatralne

Udział w zajęciach daje możliwość samorozwoju, pozwala poznawać siebie, pomaga wyrabiać umiejętność wywoływania emocji i radzenia sobie z nimi. Pozwala odkryć inny świat, rozwija wiarę w siebie. Celem zajęć jest: rozwijanie wrażliwości emocjonalnej, poznanie i rozwijanie własnych możliwości, rozwijanie koncentracji i wyobraźni, pobudzanie do aktywności twórczej, współdziałanie w grupie, doskonalenie mimiki i plastyki ciała, poznanie pracy aktora nad rolą.


Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark mkidn