Czcionka:
Kontrast:
Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pon. 8.00 - 20.00
wt. - piąt. 8.00 - 22.00
sob.- niedz. w/g terminarza filmowego lub innych wydarzeń

Dni Miechowa 2017

„Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila” - zaśpiewała podczas niedzielnego koncertu Beata Kozidrak, która wystąpiła wraz z zespołem Bajm na Dniach Miechowa. Występ cieszył się dużym zainteresowaniem. Przyciągnął nie tylko miechowian, ale też fanów z okolicy. Publiczność bawiła się przy największych przebojach grupy, zabrzmiały też nowe utwory zespołu. 

Dni Miechowa 2017 odbywały się od 23 do 25 czerwca. Święto zainaugurowane zostało w amfiteatrze miejskim, gdzie klucze do bram miasta przekazał miechowskiej młodzieży burmistrz Dariusz Marczewski.

W piątkowe popołudnie, swoje umiejętności zaprezentowały dzieci ze studia wokalnego Katarzyny Kornaś, Justyny Czernikiewicz i Reginy Warskiej. W tym dniu, wieczorem mogliśmy podziwiać imponujący pokaz laserów.

Podczas Dni Miechowa na scenie wystąpili: Zespół Świt, Doba Czadu, Future Folk, Red Lips, Kredkowo Kapela & Durmanki, Pozytywnie Nakręceni oraz Showbusiness.

Ciekawy blok artystyczny zapewniły przedszkolaki, młodzież szkolna, zespoły taneczne i wokalne działające przy Centrum Kultury i Sportu w Miechowie m.in.: laureaci przeglądu piosenki angielskiej i ekologicznej. Grupę senioralną z naszego miasta reprezentowały: „Mirella”, „Korale” i „Perły Miechowa”.

W niedzielne popołudnie, na scenie gościnnie wystąpił zespół „Viva Dance” z miasta partnerskiego Wołoczysk na Ukrainie. Nie zabrakło też konkursów, wystaw, festynów i przedsięwzięć sportowych organizowanych przez instytucje kultury i lokalne stowarzyszenia.

W ramach wydarzenia odbył się Miechowski Piknik Ekologiczny, zawody „Bezpiecznie i z głową na dwóch kołach”, pokaz  motocykli i drifterów. Tradycyjnie, Dni Miechowa zakończył pokaz sztucznych ogni.


Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo