Czcionka:
Kontrast:
Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pon. 8.00 - 20.00
wt. - piąt. 8.00 - 22.00
sob.- niedz. w/g terminarza filmowego lub innych wydarzeń

WOŚP 2019

27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnowskich Górach –  Tarnowskie Góry

Niniejszym informujemy, że zebraliśmy kwotę:

40 278,50 zł

Dziękujemy!!!!

13 stycznia 2019 roku w Centrum Kultury i Sporu w Miechowie odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: "Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha"

Szefową Sztabu była Marta Reszka, której partnerowali: Marcin Durman, Zbigniew Nowak oraz Ryszard Deńca.

W tym roku kwestowało 40 wolontariuszy.

Przy organizacji Finału pomagali nam, jak co roku Komenda Powiatowa Policji w Miechowie, Straż Miejska, Agencja Ochrony "ARGOS" oraz Drużyna Wędrownicza 3DSH im. R. Baden-Powella z Miechowa. Do Akcji włączyło się również Stowarzyszenie Diabetyków w Miechowie.

Koncert muzyczno-taneczny prowadziła: Aleksandra Werys. Wystąpili:Orkiestra Dęta „Sygnał” z Miechów,  Studio Wokalne „Estrada” prowadzone przez Justynę Czernikiewicz oraz grupa "Showbusiness", uczestnicy zajęć wokalnych Katarzyny Kornaś, Formacje Taneczne przygotowane przez Emmę Jurkowską:  Max, X Kids, Flame, BIT i Noizze oraz zespół taneczny UNITY z Książa Wielkiego, grupa wokalna "Śpiewające struny" z GOK w Charsznicy, Zespół Laki hao, "ELEFANTES" oraz zespół "ATOM".

Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, osobom bezpośrednio zaangażowanym w zbiórkę i przeliczanie pieniędzy oraz ludziom dobrej woli za okazaną pomoc.

Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo