Czcionka:
Kontrast:
Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pon. 8.00 - 20.00
wt. - piąt. 8.00 - 22.00
sob.- niedz. w/g terminarza filmowego lub innych wydarzeń

WOŚP 2011

19 finał WOŚP w Zespole Szkół

Niniejszym informujemy, że zebraliśmy kwotę:

31 228,42 zł

Dziękujemy!!!!

9 stycznia 2011 roku w Centrum Kultury i Sportu w Miechowie odbył się 19. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

29 zarejestrowanych wolontariuszy oraz 15-u pomocników kwestowało od godziny 8:15 rano, na terenie Powiatu Miechowskiego do 14-ej a w samym Miechowie do 19:00. Najwięcej, bo aż 4 600 zł zebrały: Małgorzata Dudek, Olga Stachura i Paulina Belica. Szefową sztabu była jak co roku Danuta Szarek - główna księgowa MDK.

Gadżety zlicytowano za łączną kwotę prawie 2 tyś.zł., a największe sumy zaoferowali: burmistrz Gminy i Miasta w Miechowie - Dariusz Marczewski, Joanna i Piotr Strycharz oraz Zbigniew Uchto.

Na scenie Miechowskiego Domu Kultury w trwającym dwanaście godzin koncercie zaprezentowało się 26 wykonawców. Niektórzy z nich koncertowali kilkakrotnie, jak np. Kapela Ludowa Lasowiacy, która wystąpiła w MDK, miechowskim Rynku i w Gołczy. Koncert rozpoczęła Orkiestra Symfoniczna PSM w Miechowie pod batutą Sławomira Michaldo. Obok wykonawców z MDK prezentowali się uczniowie SP Nr 2 w Miechowie, Szkoła Tańca "M-Team", Studio Tańca Nowoczesnego "Pasja" pod kierownictwem Magdaleny Ozgi oraz dwa zaproszone zespoły ze Słomnik. Gwiazdą wieczoru były zespoły: KAIROS i Virus Ego. Koncert poprowadzili: Aleksandra Werys i Marcin Durman.

Przez cały dzień strażacy serwowali pyszną grochówkę, a do godziny 15-ej wiele dodatkowych atrakcji zapewniła Jurajska Grupa Szturmowa ze Skały. W Gołczy o godz. 16-ej w ramach Finału WOŚP wystąpili: Zespół Pieśni i Tańca "Gołczawianie", Chór "Koral", Orkiestra Dęta "Czapelanka" oraz Kapela Ludowa "Lasowiacy". Bezinteresowną pomoc tradycyjnie już okazał Prezes Powiatowego Zarządu LOK - Stanisław Niedbał oraz Firma Ochroniarska "ARGOS".

DZIĘKUJEMY!!!


Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo