Czcionka:
Kontrast:
Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pon. 8.00 - 20.00
wt. - piąt. 8.00 - 22.00
sob.- niedz. w/g terminarza filmowego lub innych wydarzeń

WOŚP 2012

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzebiatowie -  Trzebiatów.pl - Miasto Słonia

Niniejszym informujemy, że zebraliśmy kwotę:

27 588,00 zł

Dziękujemy!!!!

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 Po raz 19-y w Miechowie zorganizowaliśmy Finał WOŚP i po raz 19-y szefową Sztabu była Danusia Szarek – główna księgowa MDK. 35 wolontariuszy w godz. od 8:00 do 20-ej zbierało pieniążki na terenie całego Powiatu Miechowskiego. W akcję razem z MDK włączyły się: Liceum Ogólnokształcące w Miechowie, Zespół Szkół Nr 1 w Miechowie, Zespół Szkół nr 2 w Miechowie, Gimnazjum Nr 1 w Miechowie, Zespół Szkół w Charsznicy oraz ZHP.

Pomagali nam jak co roku Komenda Powiatowa Policji w Miechowie oraz Straż Miejska i Powiatowa Komenda Państwowej Strazy Pożarnej, która ufundowała pyszną grochówkę.

Talony na pizzę oraz wyżwyienie w postaci pizzy regularnie dowoziły Pizzeria Oficyna oraz Restauracja Vita. Fundatorami światełka do nieba było Centrum Ślubne Fler, a praktycznie przez cały dzień ochraniała nas Agencia Ochrony Argos.

 

Baner reklamowy XX Finału ufundował Andrzej Radwan – Studio Reklamy Pro.Test w Miechowie.

Wolontariuszy wspomagała Desantowo-Szturmowa Miechowska Drużyna Sportowa, a wliczając osoby zaangażowane w organizację Finału – to była nas wszystkich ponad setka osób.

W tym roku zbieralismy pieniązki na ratowanie życia wcześniaków i na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Łączna kwota zebrana przez nasz sztab wyniosła 27588 zł.

Uroczyście otworzył XX Finał WOŚP Burmistrz Gminy i Miasta Miechowa – Dariusz Marczewski, który własciwie przez cały czas nie opuszczał Orkiestrowego Sztabu.

W MDK kolejno od godz. 10:00 zaprezentowali się:

Orkiestra Symfoniczna Państwowej Szkoły Muzycznej im. M.K.Ogińskiego w Miechowie, Kapela Ludowa LASOWIACY, Zespół wokalno-instrumentalny DROPS, NOŁ FJUCZER, SUPER GRUPA KREDKI, GRZEGORZ KAWA, BUTTER COOKIES, ELEFANTES , ATOM, VIRUS EGO, TUESDAY, Duet: Mariusz Kramarz i Alicja Gaweł, Aneta Gładysz z zespołem, Formacja Taneczna RESPEKT, FREE COLOURS, KAIROS, Asia Gajos, SHOWBUSINESS, NATTY DEAD

 

Koncert poprowadzili: Aleksandra Werys i Michał Zys w towarzystwie Natalii Strycharz i Wiktora Juszczyka.

Natomiast w Rynku Głównym grali:

Orkiestra Dęta Sygnał z Miechowa, Orkiestra Dęta Hejnał ze Słaboszowa, Orkiestra Dęta Nasiechowianka z Nasiechowic oraz Kapela Ludowa Lasowiacy.

Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo