Czcionka:
Kontrast:
Kryta pływalnia

ul. M. Konopnickiej 4
32-200 Miechów


tel. 41 230 80 00

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

* Klub pływającego bobasa

Woda to raj dla maluchów szczególnie tych kilkumiesięcznych, dla których woda jest naturalnym, pierwszym poznanym środowiskiem, gdyż przez 9 miesięcy była ich domem. Dlatego zapraszamy na zajęcia będące stymulacją harmonijnego rozwoju psychoruchowego najmłodszych dzieci, w kluczowym okresie oswajania się ze światem. 

Tak wcześnie zdobyta wiedza i umiejętności zaszczepią chęć czynnego uprawiania sportu i "zażywania" aktywności fizycznej w przyszłości. Dziecko, które od pierwszych miesięcy życia uczestniczy w wodnych zajęciach jest: - zdrowsze (doskonały wpływ na układ kostny, nerwowy, oddechowy),- sprawniejsze fizycznie,- jego rozwój emocjonalny, poznawczy, społeczny przebiega harmonijnie,- w relacji rodzic-dziecko, wzrasta wzajemne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

Zajęcia odbywają się w basenie rekreacyjnym o głębokości 1m, gdzie temperatura wody wynosi 33 stopnie Celcjusza.  apraszamy na zajęcia "Klubu Pływającego Bobasa".

  • Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w sobotę po 30 minut, termin zajęć oraz godziny zostaną podane przez instruktora po utworzeniu się grup:

9:00 - BOBASY:   3 - 12 miesiąc życia.

9:30 - BOBASY:   12 - 24 miesiące życia


Informacje i zapisy na kasie krytej pływalni lub mailowo bezpośrednio u instruktora.

Centrum Kultury i Sportu w Miechowie

Kryta Pływalnia

tel: 41 230 80 00 

mail: t.uchto@icloud.com

 


 


Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo