Czcionka:
Kontrast:
Kryta pływalnia

ul. M. Konopnickiej 4
32-200 Miechów


tel. 41 230 80 00

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

Kręgielnia

Bowling to łatwy i nie wymagający specjalnych umiejętności sport. Gra polega na toczeniu kuli po torze i strącaniu kręgli. Łatwość i prostota to powód, dla którego od wielu lat bowling jest tak popularny wśród milionów ludzi. W kręgle może grać każdy, wysoki czy niski, gruby czy chudy, stary czy młody. Strącenie kręgli nie jest skomplikowane, a im lepsze są Twoje rzuty, tym bardziej fascynująca staje się gra.

Jedną z głównych atrakcji i podstawowym atutem sali na Krytej Pływalni jest  4-torowa kręgielnia, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do gry w bowling. Zaletą naszej kręgielni jest przestrzeń i profesjonalizm. Tory, kule, kręgle, maszyny do ich ustawiania oraz system obliczania i zobrazowania zdobytych punktów dostarczony przez VIA Bowling składają się na najwyższej jakości wyposażenie.

Wszystkie tory umożliwiają grę w bowling extreme - bowling przy świetle ultrafioletowym, co stwarza niepowtarzalną atmosferę kręgielni. 

Tory w Kręgielni CKiS są w pełni zautomatyzowanie i skomputeryzowanie, co zapewnia płynną grę. Dodatkową atrakcją są również ciekawe wizualizacje. Punktacja wraz z wynikami poszczególnych gier podawane są na bieżąco, w jasny i przejrzysty sposób.

Profesjonalną jakość torów zapewniamy poprzez odpowiednie ich przygotowanie, wykonując smarowanie profesjonalną maszyną wysokiej jakości środkami. 

Z myślą o naszych zmotoryzowanych gościach oddajemy do Państwa dyspozycji parking.

Wymogi dotyczące stroju obejmują specjalne obuwie z białą podeszwą, która chroni tor przed zniszczeniem.

Godziny otwarcia:

  • codziennie:  10:00 – 22:00

Ważne informacje:
  • Cena biletu zawiera wypożyczenie butów i kul do gry.
  • Rezerwacja możliwa jest w zależności od dostępności torów.
  • Rezygnację z rezerwacji należy zgłaszać na 24 godziny przed skorzystaniem z kręgielni
  • Wymagana telefoniczna rezerwacja: 41 230 80 00

Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo