Kryta pływalnia

ul. M. Konopnickiej 4
32-200 Miechów


tel. 41 230 80 00

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

Fitness

Czy wiesz że...?

Regularne uprawianie fitnessu poprawia wytrzymałość organizmu, rozwija siłę, redukuje tkankę tłuszczową, a także wzmacnia układ krążenia oraz system naczyniowy. Usprawnia układ oddechowy, przyspiesza metabolizm. Zwiększa gęstość kości oraz elastyczność stawów.

Fitness kształtuje również koordynację, równowagę psychiczną i pamięć ruchową. To także świetny sposób na relaks - dodaje witalności i energii. Ma duży wpływ na samopoczucie, w trakcie ćwiczeń podnosi się temperatura ciała, co sprzyja poprawie nastroju, a poza tym wydzielają się endorfiny – hormony szczęścia.

Różnorodność zajęć jakie Wam oferujemy, pozwoli każdej z was dopasować rodzaj i aktywność do swoich możliwości. Duży wybór sprzętu sprawi, że każde zajęcia będą wyjątkowe. Energiczna muzyka i klimatyzowana sala umili Wam czas spędzony podczas intensywnego treningu. A pełne pasji i charyzmy instruktorki będą czuwać nad Wami swoim profesjonalnym okiem.

Fitness to nie tylko dbałość o sprawność ciała, ale także troska o wszystkie aspekty naszego życia: sposób zachowania, nawyki żywieniowe, aktywność w życiu codziennym, unikanie używek, odpowiednie proporcje pomiędzy pracą i wypoczynkiem, odporność na sytuacje stresowe.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy mnóstwa spalonych kalorii, osiągnięcia założonych celów oraz dobrej zabawy w miłej atmosferze.

 


Rodzaje zajęć:

INTERVAL BODY -  to trening polegający na zmiennej intensywności ćwiczeń – krótkie okresy intensywnego wysiłku przeplatają się w nim z dłuższymi okresami umiarkowanego wysiłku. Interwał to czas, w którym dane ćwiczenie wykonuje się najpierw z wysoką, później ze średnią intensywnością. Celem treningu jest kształtowanie całej sylwetki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia np. hantle, gumy, stepy lub bez niego.

WOD BEGINNER - Workout of the day, trening dnia. WOD to seria ćwiczeń, które należy wykonywać podczas danego treningu. WOD zawiera zawsze kombinacje lub samodzielne elementy treningowe Crossfit Zajęcia BEGINNERS to lżejsze treningi WOD, dostosowane w 100%  do osób początkujących. Mniejsze grupy pozwalają trenerowi dokładniej oceniać Wasze możliwości i korygować wykonywanie ćwiczeń.

PILATES kompleksowy zestaw ćwiczeń całego ciała. Na tych zajęciach można popracować nad kształtem sylwetki, jędrnością mięśni i kondycją jednocześnie. Zajęcia opierające się na spokojnym, płynnym treningu całego ciała wymagającym koncentracji umysłu. Istotą ćwiczeń jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. Metoda pozwala wysmuklić sylwetkę, zapobiega i niweluje bóle kręgosłupa i stawów. Uczy nawyku poprawnego oddychania i wzorcowej postawy ciała. Poprawia stabilność kręgosłupa i relaksuje.

BPU- JUST DO IT - To zajęcia zaczynające się od krótkiej rozgrzewki aerobowej, po której przechodzimy do właściwej części zajęć - kompleksowego zestawu ćwiczeń. Trening modelujący dolne partie ciała, brzuch, pośladki i uda, składający się z rozgrzewki w prostym układzie choreograficznym i części ćwiczeń modelujących. Regularne ćwiczenia zapewniają szczupłą sylwetkę: płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Ponadto wzmacniają mięśnie całego ciała i przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Jest to również dobra metoda, żeby rozprawić się z cellulitem.

STRENGHT- trening ukierunkowany na budowę siły. Składa sie z ćwiczeń, w których praca proporcjonalnie i harmonijnie obciążanych wielu partii mięśniowych, powiązana jest z określoną sekwencją ruchową, która w spodób naturalny buduje i rozwija poszczególne mięśnie.

ZUMBA - to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobik. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

TURBO SPALANIE - jest najbardziej efektywnym treningiem (utrzymujący tętno na poziomie 120 uderzeń na minutę), pozwalającym spalić tkankę tłuszczową. Oparty na nieskomplikowanej choreografii, utrzymany na poziomie  średniej intensywności, będzie idealny dla osób lubiących, ruch, taniec, muzykę, a przy okazji chcących nie tylko zgubić warstwę podskórnego tłuszczyku, ale i poprawić swoją wydolność i koordynację ruchów.

PILATES + BRZUCH Zajęcia opierające się na spokojnym, płynnym treningu całego ciała wymagającym koncentracji umysłu. Istotą ćwiczeń jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. Metoda pozwala wysmuklić sylwetkę, zapobiega i niweluje bóle kręgosłupa i stawów. Poprawia stabilność kręgosłupa i relaksuje. Zajęcia dodatkowo urozmaicone o zestaw ćwiczeń na płaski brzuch. Składa się z różnych rodzajów brzuszków - po to, aby pobudzić do pracy jak najwięcej partii mięśniowych w okolicach pasa. Cały trening nie jest skomplikowany, ale jeśli będzie wykonywany regularnie sprawi, że brzuch stanie się mocniejszy i wymodelowany.

WOD HERO - Workout of the day, trening dnia. WOD to seria ćwiczeń, które należy wykonywać podczas danego treningu. WOD zawiera zawsze kombinacje lub samodzielne elementy treningowe Crossfit. Istnieje także grupa HERO WOD's, jeszcze bardziej wymagających zestawów ćwiczeń. Nazwy tych treningów pochodzą od nazwisk poległych żołnierzy i policjantów służących w jednostkach specjalnych Stanów Zjednoczonych (DT, Murph, Josh, itd.) . Hero WOD, które są bardzo trudnymi treningami, trwającymi nie raz ponad 30-40 min.

BODY WORKOUT - Trening, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia np. hantle, gumy, stepy lub bez niego. Regularne treningi wzmacniają mięśnie całego ciała i doskonale spalają zbędną tkankę tłuszczową. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania

POWER INTERVAL - to jednostka treningowa, zawierająca m. in. komplikację ćwiczeń koordynacyjnych oraz plyopetrycznych odzwierciedlających wzorzec ruchowy i szybkość reakcji. Większość ćwiczeń opiera sie na dynamicznym przejściu z absorpcji siły do jej użycia. Dzięki tego typu wzorcom mięśnie są w stanie generować ogromnej ilości tak niezbędnej nam w życiu codziennym mocy.

WOD TEAM to w całości skoncentrowany jest na realizacji poszczególnych zadań wybranych przez trenera na podstawie realizowanego w danym okresie mikrocyklu. Wersja WOD charakteryzuje przekraczaniem własnej granicy komfortu, pracą „z samym sobą" pod czujnym okiem trenera. WOD pozwala precyzyjnie monitorować swoje postępy na podstawie konkretnych wyników realizowanych zadań, które podczas każdego treningu są zapisywane, a następnie porównywane do wcześniejszych. GT WOD w największym stopniu przygotowuje do serii zawodów cyklu GT.

 

Ważne informacje:
Zajęcia przeznaczone są dla osób pełnoletnich, realizowane są przy udziale minimum trzech osób.

Szczegółowe informacje uzyskaja Państwo pod numerem telefonu: 41 230 80 00

 


 

   

Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark mkidn