Kryta pływalnia

ul. M. Konopnickiej 4
32-200 Miechów


tel. 41 230 80 00

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

Sekcje

Sekcja pływacka

Sekcja pływacka w Miechowie powstała w grudniu 2013 roku, jej celem było doskonalenie nauki pływania, propagowanie aktywnych form wypoczynku oraz promocja pływania, jako dyscypliny sportowej. Inicjatorami powstania sekcji był: Tomasz Uchto, Sebastian Bałaziński oraz Sylwia Suchecka Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.


Sekcja Squash

Miechowska Liga Squasha to miejsce dla ludzi, których sport jest pasją. Nie chodzi nam o rywalizacje, lecz przede wszystkim o budowanie społeczności, która podobnie traktuje sport. Pomimo tego, że nie jesteśmy profesjonalnymi zawodnikami, podchodzimy do sportu bardzo poważnie, a zarazem mamy do niego odpowiedni dystans.


Zespół pieśni i tańca

Zespołu Pieśni i Tańca "Miechowiacy"Taniec nowoczesny

Jest to zbiór tańców powstałych na przełomie XX i XXI wieku. Mimo iż opiera się na technice baletowej, pozbawiony jest jej sztywnych zasad. Łączy w sobie takie style jak min. hip-hop, jazz, funky, breakdance czy house. Dzięki tak wielkiej różnorodności technik, a co za tym idzie - muzyki, uczestnicy doskonale kształtują poczucie rytmu.


Muzykoterapia

Muzykoterapia to forma terapii bazująca na leczniczym wpływie dźwięku i muzyki na psychikę i organizm człowieka. Dźwięk leczy i ciało, i duszę. Leczenie muzyką jest coraz popularniejszą formą terapii. Zostało udowodnione naukowo, że dźwięki oddziałują na układ wegetatywny, krążenia oraz na układ oddechowy.Klub pływającego bobasa

Woda to raj dla maluchów szczególnie tych kilkumiesięcznych, dla których woda jest naturalnym, pierwszym poznanym środowiskiem, gdyż przez 9 miesięcy była ich domem. Dlatego zapraszamy na zajęcia będące stymulacją harmonijnego rozwoju psychoruchowego najmłodszych dzieci, w kluczowym okresie oswajania się ze światem.


Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark mkidn