Kryta pływalnia

ul. M. Konopnickiej 4
32-200 Miechów


tel. 41 230 80 00

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

Sekcje

Sekcja pływacka

Sekcja pływacka w Miechowie powstała w grudniu 2013 roku, jej celem było doskonalenie nauki pływania, propagowanie aktywnych form wypoczynku oraz promocja pływania, jako dyscypliny sportowej. Inicjatorami powstania sekcji był: Tomasz Uchto, Sebastian Bałaziński oraz Sylwia Suchecka Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.


Sekcja Squash

Miechowska Liga Squasha to miejsce dla ludzi, których sport jest pasją. Nie chodzi nam o rywalizacje, lecz przede wszystkim o budowanie społeczności, która podobnie traktuje sport. Pomimo tego, że nie jesteśmy profesjonalnymi zawodnikami, podchodzimy do sportu bardzo poważnie, a zarazem mamy do niego odpowiedni dystans.


Zespół pieśni i tańca

Zespołu Pieśni i Tańca "Miechowiacy"


Trening kickboxingu

Kickboxing to forma sztuki walki polegająca na uderzaniu, kopaniu oraz pracy nóg. Sport obejmuje ruchy zaczerpnięte z innych rodzajów sztuk walki, takich jak MuayThai czy boks. Kickboxing oferuje szereg korzyści zdrowotnych dla osób w każdym wieku.


Taniec nowoczesny

Jest to zbiór tańców powstałych na przełomie XX i XXI wieku. Mimo iż opiera się na technice baletowej, pozbawiony jest jej sztywnych zasad. Łączy w sobie takie style jak min. hip-hop, jazz, funky, breakdance czy house. Dzięki tak wielkiej różnorodności technik, a co za tym idzie - muzyki, uczestnicy doskonale kształtują poczucie rytmu.


Klub pływającego bobasa

Woda to raj dla maluchów szczególnie tych kilkumiesięcznych, dla których woda jest naturalnym, pierwszym poznanym środowiskiem, gdyż przez 9 miesięcy była ich domem. Dlatego zapraszamy na zajęcia będące stymulacją harmonijnego rozwoju psychoruchowego najmłodszych dzieci, w kluczowym okresie oswajania się ze światem.


Muzykoterapia

Muzykoterapia to forma terapii bazująca na leczniczym wpływie dźwięku i muzyki na psychikę i organizm człowieka. Dźwięk leczy i ciało, i duszę. Leczenie muzyką jest coraz popularniejszą formą terapii. Zostało udowodnione naukowo, że dźwięki oddziałują na układ wegetatywny, krążenia oraz na układ oddechowy.Partnerzy:
mkidn NCK Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark