Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

Zajęcia wokalne indywidualneNabór na zajęcia indywidualne z emisji głosu; w nauce wykorzystujemy najnowsze techniki wokalne.

Zajęcia wokalne dla osób, których pasją jest śpiew. Obejmują przede wszystkim pracę nad emisją głosu, autoprezentacją, ćwiczenia dykcyjne i interpretacyjne. Osoby gotowe do dzielenia się swoim talentem będą mogły zaprezentować się na koncertach i konkursach.  

Jeśli śpiewanie jest Twoją pasją, rozwijaj ją z nami!

Zajęcia prowadzi:

Katarzyna Kornaś - z zawodu dyrygent, trener wokalny, aranżer i pianistka oraz magister prawa. Od kilku lat współpracuje z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu jako dyrygent. Jest Trenerem Wokalnym  certyfikowanym przez Voice & More z Warszawy, jeden  z najlepszych instytutów w Polsce. Współpracuje jako pianistka ze Stowarzyszeniem Gospel w Krakowie. Koncertowała podczas wielu festiwali z zespołami, chórami gospel, chórami klasycznymi. Chóry i zespoły oraz soliści, którzy działają pod jej kierunkiem są zdobywcami wielu nagród na festiwalach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Wśród jej podopiecznych są finaliści Bitwy na Głosy, uczestnicy Must be the music.

Nr tel. 660 080 949

koszt:

- indywidualne zajęcia wokalne - 205 zł/m-c (obejmują 4 lekcje 45 minutowe)

- indywidualne konsultacje wokalne - 60 zł/45 minut


Mariusz Oleksa – absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Ukończył wydział instrumentalny w klasie instrumentu – puzon, z instrumentem dodatkowym – fortepian. Wcześniej ukończył szkołę średnią muzyczną, na akordeonie klawiszowym i guzikowym oraz fortepianie, gdzie również pobierał lekcje gry na gitarze klasycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w Szkole Muzycznej I st. w Miechowie, jako nauczyciel gry na instrumentach m.in. akordeon klawiszowy, akordeon guzikowy, trąbka, puzon oraz w szkołach podstawowych i gimnazjach, jako nauczyciel przedmiotu – wychowanie muzyczne. Od kilkunastu lat śpiewa w chórze Bazyliki Grobu Bożego w Miechowie. Wieloletni członek zespołu muzyki rozrywkowej ”Boba Jazz Band”, z którym nagrał 9 płyt muzycznych, jak również oprawy muzyczne do bajek dla dzieci. Wraz z zespołem uczestniczył w realizacji filmu muzycznego o nazwie: ”Miłość Rytm i Hazard” u boku takich aktorów jak Jan Nowicki, Jan Machulski, Jacek Wójcicki, Paweł Deląg, Alicja BachledaCuruś, i wielu innych znanych aktorów. Wiele lat wraz z zespołem „BJB”, prowadził Warsztaty Jazzowe w Iławie, dzieląc się z młodzieżą swoimi umiejętnościami i doświadczeniem. Pracował jako nauczyciel muzykoterapeuta – oligofrenopedagog,w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Miechowie. W 2000 roku, zorganizował „I Małopolski Festiwal Muzyki Jazzowej w Miechowie”, połączony z malarstwem i wiedzą o tej tematyce. Skomponował melodię do Hymnu Powiatu Miechowskiego, do słów Stanisława Piwowarskiego. Był założycielem i członkiem miechowskiego 4 głosowego zespołu wokalnego muzyki rozrywkowej „Galicya”.

Nr tel. 608 636 166

koszt: 35 zł/1h

Nabór trwa do końca września. Terminy oraz godziny zajęć zostaną ustalone w terminie późniejszym.

Zapisy w biurze promocji Krytej Pływalni, I piętro od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00  (ul. Konopnickiej 4 , t. 799-322-916 ) lub bezpośrednio u instruktora

Poniżej do pobrania karta zgłoszenia oraz regulamin.

     

Do pobrania:

Partnerzy:
mkidn NCK Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark