Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

Zajęcia wokalne grupowe

 


Zajęcia woklane grupowe sezon 2020/2021


 

Nabór do studia wokalnego


Zajęcia prowadzi; Justyna Czernikiewicz, tel: 889 577 306

zajęcia rozpoczynają się od października, w każdy poniedziałek, Dom Kultury

Koszt 40 zł/ miesiąc 

 


 

Zapisy w biurze promocji  Krytej Pływalni, I piętro od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00  (ul. Konopnickiej 4, tel: 799 322 916 ) lub bezpośrednio u instruktora.


Justyna Czernikiewicz (Łapać) jest żyjącą muzyką od ponad 20 lat, niezwykle wrażliwą wokalistką, autorką tekstów i tancerką. Obecnie związana jest z zespołami Showbusiness oraz Goner Jenny, z którymi nagrała dwie płyty. Współpracowała z zespołem "SUKCES" Agaty Dowhań (wokalistka zespołu Alibabki), nagrała z nim dwie płyty. Z "Sukcesem" ma na koncie występy oraz nagrody na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Nagrodę specjalną I Programu TVP na Festiwalu Kultury Kresowej w Mrągowie, Złoty Aplauz na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, a także występy i wyróżnienia w programach "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie", "Talent za talent", "5-10-15". Uczestniczka "Szansy Na Sukces" i "Must Be The Music".

Studio Wokalne "Estrada" 

 Zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży (od 7 lat), mające na celu stworzenie Zespołu złożonego ze zdolnych, młodych ludzi z Miechowa i Okolic, wykonującego repertuar oparty na standardach okolicznej muzyki biesiadnej i ludowej, ale nie tylko. :) W skład zajęć, oprócz pracy nad repertuarem i choreografią, wchodzi nauka podstaw śpiewu, jak i kształcenie sprawności wokalnej oraz słuchu, aż do momentu uwiecznienia pracy zespołu na nagraniu studyjnym. Doskonały sposób na rozpoczęcie swojej przygody z estradą! (poniżej do pobrania plakat)

 


Do pobrania:

Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark mkidn