Czcionka:
Kontrast:
MSIT

pl. T. Kościuszki 1A
32-200 Miechów


tel. 41 38 313 11

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

od 1 V - 30 IX
wt. - pt. 9:00 - 17:00
sob. 9:00 - 14:00
od 1 X - 30 IV
pon. pt. 9:00 - 17:00

wtorek, 3 listopada 2020

Konkurs patriotyczny

Szanowni Państwo, dziękujemy bardzo za wszystkie nadesłane prace na nasz konkurs pn. Polska- mój Dom, moja Ojczyzna, moja Duma"

Jednocześnie informujemy, że w związku z licznymi prośbami naszych obserwatorów przedłużamy czas na przesyłanie prac do 16 listopada. Zgadzamy się, że w tym trudnym czasie niezbędne jest wydłużenie terminu aby każdy z uczestników miał szansę na przesłanie swojej wypowiedzi artystycznej.
Postanowiliśmy, że projekt uznany przez jury za najlepszy zostanie wykorzystany do utworzenia baneru, który zawiśnie przez miesiąc na Domu Kultury w Miechowie i będzie pięknym świadectwem uczuć patriotycznych miechowian. Na zwycięzców w kategoriach wiekowych czekają też nagrody rzeczowe. 
Pomimo przeciwności losu nadal w naszych sercach żywe są uczucia głębokiego przywiązania do naszej ojczyzny, a takie pozytywne uczucia są teraz szczególnie ważne i potrzebne.

 


 

Centrum Kultury i Sportu w Miechowie ogłasza konkurs „Polska – mój Dom, moja Ojczyzna, moja Duma” 

Tematem konkursu jest wykonanie projektu, który będzie samodzielną pracą artystyczną wyrażającą dumę z bycia Polakiem, miłość i szacunek do kraju. Konkurs jest elementem obchodów Święta Niepodległości.

PRZEDMIOT KONKURSU

1. Przedmiotem Konkursu są projekty graficzne przeznaczone do umieszczenia np. na koszulce typu T-shirt

2. Projektami mogą być własnoręcznie wykonane rysunki, projekty graficzne, kolaże itp. 

3. Konkurs skierowany jest przede wszystkim do mieszkańców Miasta i Gminy Miechów. 

4. Projekty graficzne powinny być zapisane w formacie PDF. Jeśli projekt został wykonany, narysowany, namalowany, wyklejony np. na kartce papieru, należy zrobić zdjęcie lub skan i zapisać plik w formacie PDF

5. Gotowe prace należy przesyłać na adres ckis@ckis.miechow.eu lub wrzucić do urny znajdującej się w  Domu Kultury. 

6. Więcej informacji dostępne w regulaminie poniżej oraz pod numerem tel 799 322 916 w godzinach pracy biura. 

 


Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo