Czcionka:
Kontrast:
Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pon. 8.00 - 20.00
wt. - piąt. 8.00 - 22.00
sob.- niedz. w/g terminarza filmowego lub innych wydarzeń

poniedziałek, 23 stycznia 2023

Zakup sprzętu nagłośnieniowego

Centrum Kultury i Sportu w Miechowie informuje, iż zakończono prace związane z realizacją projektu pn. „Nowoczesne zaplecze kultury- zakup sprzętu nagłośnieniowego na potrzeby prowadzenia działalności edukacyjno-artystycznej",

 "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego"

Zadanie było współfinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Miechów oraz Centrum Kultury i Sportu w Miechowie. Całkowity koszt zadania wyniósł 116 246,12 zł netto, z czego 92 996,90 zł netto  to środki finansowe przekazane od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury, a 23 249,22 zł netto to dotacja celowa z budżetu Gminy i Miasta Miechów. Pozostała kwota, to wkład własny CKiS.

Dziękujemy firmie Arcade Audio za dostraczenie sprzętu do Domu Kultury, a Panu Adamowi za przeprowadzone szkolenie z naszą kadrą akustyków. 

  

 

 


Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo