Czcionka:
Kontrast:
Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pon. 8.00 - 20.00
wt. - piąt. 8.00 - 22.00
sob.- niedz. w/g terminarza filmowego lub innych wydarzeń

czwartek, 1 czerwca 2023

Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi

Znów gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowych wydarzeniach spod znaku "Rozgrzewki z Funduszami Europejskimi". Już w najbliższy weekend odbędą się kolejne spotkania, które z pewnością dostarczą wszystkim uczestnikom nie tylko wielu wrażeń i emocji, ale także sporej dawki wiedzy na temat nowego programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-27”. Tym razem spotykamy się  w Parku Miejskim w Miechowie (w niedzielę – 4 czerwca). 

Atrakcje (nie tylko) sportowe – sprawdź swoje umiejętności i wiedzę!

Na miejscu czekać będą na Ciebie niezapomniane atrakcje! Przygotowaliśmy bogaty program sportowo-artystyczny, pełen pokazów i występów tanecznych. Będziesz mógł spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, torze łuczniczym lub matach do judo, szermierki i breakdance. Będziesz miał również okazję do przetestowania urządzeń krakowskiego Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema oraz obserwowania niebywałych eksperymentów przeprowadzanych przez specjalistów  z Małopolskiego Centrum Nauki COGITEON, a także porozmawiania na temat ochrony środowiska  z EKOdoradcami. Nie zabraknie także animacji dla dzieci oraz zabaw i konkursów wiedzy o Unii Europejskiej z atrakcyjnymi nagrodami. Niezależnie od wieku czy zainteresowań – każdy znajdzie coś dla siebie. Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo