Czcionka:
Kontrast:
czwartek, 28 lipca 2022

Miechowski Festiwal Folklorystyczny

 

Miechowski Festiwal Folkloru odbył się 28 sierpnia na amfiteatrze i w Domu Kultury. Pomimo deszczu wystąpiły wszystkie zaproszone zespoły. Dziękujemy grupie ,,Bobrowianie”, ,,Łoniowiacy”, ,,Iglika”, ,,Folklorico Pro Loco di Castrovillari” oraz naszym gospodarzom - ZPiT ,,Miechowiacy” za udział w tym pięknym widowisku.
Zapraszamy do fotorelacji ponizej i wspomnień. 
Koncert został zorganizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Stowarzyszenie Ranks oraz Centrum Kultury i Sportu w Miechowie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, dzień na ludowo i kolorowo czyli "Miechowski Festiwal Folklorystyczny".  Spotkanie z folklorem - prezentacje zespołów regionalnych i naszej miechowskiej  perełki czyli Zespołu Pieśni i Tańca "Miechowiacy"

MIEJSCE PRZEGLĄDU: amfiteatr przy Domu Kultury w Miechowie, ul. Racławicka 10

TERMIN: 28 sierpnia 2022

W wydarzeniu mogą brać udział zespoły ludowe i folklorystyczne, prezentujące rodzimy folklor lub program stylizowany na ludowy. 

Zgłoś swój zespół do PRZEGLĄDU! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia i dostarczyć do dnia 8 sierpnia 2022r. Zespoły zakwalifikowane do udziału w Przeglądzie zostaną o tym poinformowane telefonicznie do dnia 9 sierpnia 2022r.

Zgłoszenia do przeglądu należy przesyłać na adres: Stowarzyszenie Ranks, ul. Konopnickiej 4, 32-200 Miechów  lub mailowo na adres: eidzik@ckis.miechow.eu.  Sprawy organizacyjne i szczegóły dotyczące Przeglądu można uzgadniać telefonicznie z panią Eweliną Idzik, po numerem tel.: 799 322 916
Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo