Czcionka:
Kontrast:
czwartek, 4 stycznia 2018

26. Finał WOŚP 14 stycznia 2018

W niedzielę 14 stycznia zagramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasło 26. Finału brzmi: "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Tego właśnie dnia w godz. 8:00 - 20:00, 40 wolontariuszy przeprowadzi kwestę na terenie całego powiatu miechowskiego.

Siedziba sztabu znajdować sie będzie w Domu Kultury CKiS w Miechowie przy ul. Racławickiej 10. Szefową sztabu, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie Marta Reszka, a jej bezpośrednimi współpracownikami: Zbigniew Nowak, Danuta Szarek i Marcin Durman.

W najbliższy poniedziałek tj. 8 stycznia w siedzibie Sztabu odbędzie się spotkanie z wolontariuszami, przedstawicielami służb mundurowych i wszystkimi osobami zaangażowanymi w organizację Finału. Zapraszamy osoby zainteresowane chęcią współpracy do stawiennictwa się o godz. 14:00.

Szczegóły dotyczące 26. Finału WOŚP będą aktualizowane bezpośrednio w naszej zakładce WOŚP

W dniu Finału w godz. 15:00 do 21:00 odbędzie się Koncert Muzyczny, w którym licznie wystapią wykonawcy z naszego terenu. Prezentacje muzyczno-taneczne przeplatane będą licytacjami.

Dodatkowo, w ramach Dni Dawcy Szpiku, będzie możliwość zarejestrowania się w bazie dawców.

Zapraszamy!!!
Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo