Czcionka:
Kontrast:
wtorek, 2 stycznia 2018

Otyliada 2018

Rozpoczęlismy przygotowania do przeprowadzania w nocy z 10 na 11 marca 2018rV Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego " OTYLIADA'2018". Ideą maratonu, jest przekonanie Polaków do inwestowania we własne zdrowie poporzez sport, a w tym konkretnym przypadku przez pływanie. Zawody na wszystkich pływalniach biorących udział w V Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim rozpoczynają się 10.03.2018r. o godz. 18.00 i kończą 11.03.2018r. nie później niż o godz. 6.00. 

Elektroniczne zgłoszenia uczestników do udziału w  Maratonie Pływackim odbywają się poprzez stronę www.otyliada.pl do 11 lutego 2018r. Zgłoszenie następuje poprzez wpisanie imienia i nazwiska oraz nr PESEL, a także wniesienie opłaty (przelew) za udział w imprezie. W dniu imprezy, zgłoszenia udziału odbywać się będą na pływalni.

Opłata za udział w Maratonie Pływackim wynosi 13 zł od uczestnika przy zapisie drogą elektroniczną i 18 zł przy zapisie w dniu imprezy na pływalni. Nie podlega ona zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w maratonie. 

Wszyscy uczestnicy „Otyliady’2018” otrzymają identyfikator i certyfikat uczestnictwa, mini-medal, a specjalnymi nagrodami na każdej pływalni uhonorowani zostaną pływacy, którzy przepłynęli najdłuższy dystans, najstarsi, najmłodsi i najliczniejsze rodziny (liczące co najmniej pięć osób).Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo