Czcionka:
Kontrast:
środa, 14 marca 2018

Rowerowe Powitanie Wiosny

Sekcja Rowerowa CKiS w Miechowie zaprasza wszystkich miłośników jazdy na rowerze na Rowerowe Powitanie Wiosny, które odbędzie się w niedzielę 18 marca 2018.

Tym razem do współpracy zaprosiliśmy Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie, który równiez tego samego dnia będzie organizatorem tego wydarzenia.

Co to oznacza?

Oznacza to, że trasę "tam i zpowrotem" będzie można przejechać rowerem startując zarówno z Miechow, jak i z Kozłowa. W obu ośrodkach - Dom Kultury CKiS w Miechowie i GOK w Kozłowie - zostanie zorganizowane Biuro Rajdu, gdzie będzie mozna się zapisać, pobrać i podbić karty startowe i zaopatrzyć się w wodę i batony regeneracyjne.

Rajd nie ma formy zawodów. Każdy uczestnik musi dotrzeć do Punktu Kontrolnego (dla startujących z Miechowa jest to GOK w Kozłowie) i wrócić do miejsca startu w przedziale czasowym od godz. 8:00 rano do 18:00.

Organizatorzy przygotowali dwie trasy:

TRASA RODZINNA - 35 km

Nie wymaga jakiegoś super przygotowania do sezonu. Wystarczy sprawny rower i dobre chęci.

TRASA SPORT - 130 km

Dla tych, którzy na rowerze czują się pewnie i mimo, iż wiosna się właściwie dopiero zaczyna, są już na tyle przygotowani do sezonu, że poradzą sobie z dystansem w limicie czasu. Trasa o dużym stopniu trudności, bardzo wymagająca.


Bez względu na wybór wariantu Trasy, każdy uczestnik, który wsiądzie na rower tego dnia będzie zwycięzcą i otrzyma pamiątkowy Certyfikaty Uczestnictwa. Szczegółowe informacje oraz Regulamin dostepne TUTAJ lub na stronie internetowej kolarstwo.miechow.net.pl

ZAPRASZAMY!!!Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo