Czcionka:
Kontrast:
poniedziałek, 31 października 2016

Niepodległościowy Rajd Rowerowy 11 listopada

W ramach Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada Miechowska Sekcja Rowerowa organizuje przejazd okolicznościowy 42-kilometrową trasą z Miechowa do Racławic i z powrotem.

Rajd rozpocznie się o godz. 9:00 spod budynku Domu Kultury CKiS w Miechowie, skąd zwartą kolumną wyruszymy do miechowskiego Rynku, gdzie nastąpi zapalenie symbolicznego znicza przy pomniku z orłem. Następnie udamy się do Nasiechowic, gdzie odwiedzimy cmentarz ofiar wojennych oraz do Racławic, gdzie punktem docelowym będzie pomnik Bartosza Głowackiego.

Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek. Rajd odbędzie się bez względu na pogodę, z tym, że w razie niesprzyjających warunków do jazdy trasa ulegnie skróceniu.

Osoby do 18 r. ż. proszone są o dostarczenie pisemnej zgody na wyjazd od rodziców, bądź opiekunów prawnych, osoby do lat 16-u mogą uczestniczyć w Rajdzie tylko i wyłącznie przy asyście osoby dorosłej.

Każdego uczestnika obowiązuje sprawny rower oraz kask sztywny. Mile widziana kamizelka odblaskowa koloru żółtego.Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo