Czcionka:
Kontrast:
poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Brevet Rowerowy 22 lipca 2017

W Brevecie na dystansie 300 km, zorganizowanym przez Sekcję Rowerową CKiS w Miechowie we współpracy z Fundacją Randonneurs Polska - 22 lipca, wzięło udział 40 osób.

Na pokonanie trasy organizatorzy wyznaczyli limit czasu wynoszący 20 godzin.

Każdy z uczestników miał do zlokalizowania kilka punktów kontrolnych, na których dotarcie do punktu odznaczano pieczątką na karcie startowej. Na większości z nich była możliwość zaopatrzenia się w wodę do picia oraz batony regeneracyjne i kanapki, na jednym punkcie przygotowano obiad.

Wszyscy szczęśliwie ukończyli zmagania z tak długim dystansem, choć trzy osoby zrezygnowały z dalszej jazdy, też czują się wygrani.

Impreza rowerowa typu Brevet (czyli przejazd nie będący wyścigiem) po raz kolejny zorganizowana w Miechowie, pokazała że jest wciąż popyt na taką właśnie formę rekreacji.

Sędzią Głównym Brevetu był Wojciech Leś, a jego przygotowaniem zajął się Marcin Durman. Biuro brevetowe i punkty kontrolne obsłużyli: Anna Chmera, Justyna Patyk, Paulina Błaut, Dorota Siwiec, Jerzy Pogłódek, Zbigniew Nowak i Damian Pałyska.

Dziękujemy zarówno Organizatorom, jak i uczestnikom oraz Dyrekcji CKiS w Miechowie – Sylwii Sucheckiej oraz Prezesowi Fundacji Randonneurs Polska – Piotrowi Bolkowi.Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo