Czcionka:
Kontrast:
wtorek, 28 sierpnia 2018

Boing, Boing - odlotowe narzeczone

TEATR BAGATELA

Marc Camoletti Boeing, boeing – Odlotowe narzeczone

 

 Jedna z najzabawniejszych teatralnych komedii ostatniego półwiecza w nowym przekładzie i adaptacji niezrównanego Bartosza Wierzbięty, który kongenialnie spolszczył „Shreka”!

Maks nie ma żadnych problemów z życiem uczuciowym, dopóki grafik lotów jego trzech niewiedzących o sobie nawzajem narzeczonych-stewardess pewnego dnia się nie pokryje… Uczuciowy czworokąt uzupełniają przyjaciel głównego bohatera i rezolutna rosyjska gosposia, tym bardziej komplikujący akcję, im bardziej starają się ją rozplątać.

Dodatkowym smaczkiem inscenizacyjnym jest podwójna obsada spektaklu, kusząca do ponownej wizyty w teatrze i dająca widzowi niepowtarzalną okazję do własnych porównań.

Sztuka wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień i wyróżniona prestiżową Tony Award, bawi nieustannie publiczność pod każdą szerokością geograficzną.

Dom Kultury

14 października 2018, godz. 17:00 

cena biletu: parter 70 zł, I piętro i dostawki 60 zł

Czas trwania spektaklu: 140 minut, 

 

 REŻYSERIA: Paweł Pitera

TŁUMACZ/ADAPTACJA: Bartosz Wierzbięta

SCENOGRAFIA: Joanna Schoen

ASYSTENT REŻYSERA/INSPICJENT/SUFLER: Monika Handzlik

OBSADA:

MAKS: Adam Szarek/Marek Kałużyński, PAWEŁ: Michał Kościuk/Marcel Wiercichowski, NADIA: Ewa Mitoń/Katarzyna Litwin, JOHANNA: Magdalena Walach/Aleksandra Godlewska, JOLA: Aleksandra Chapko/Karolina Chapko, JANET: Małgorzata Piskorz
Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo