wtorek, 27 marca 2018
Wyniki Konkursów Wielkanocnych’2018
PROTOKÓŁ JURY
V MAŁOPOLSKI KIERMASZ WIELKANOCNY
spisany 25.03.2018 roku w Miechowie
KONKURS – „ŚWIĄTECZNA MANDALA”
komisja w składzie:
Paweł Olchawa – przewodniczący Jury, Ks. Bartosz Sikora, Olga Poręba, Zbigniew Nowak, Ryszard Deńca.
przyznało:
Przedszkola
- I m – Aleksandra Książek -
- II m –Maja Ziółek - P nr 2 w Miechowie
- III m – Hanna Malicka – P nr 1 w Miechowie
- wyróżnienie – Antoni Reszka – P 1 w Miechowie, Dawid Midro – OP w Bukowskiej Woli
Szkoły Podstawowe kl. I-III
- I m – Kamila Sroga – SP w Bukowskiej Woli
- II m – Marcin Czekaj – SP nr 1 w Miechowie
- III m – Nikola Słuszniak – SP nr 1 w Miechowie
- wyróżnienie – Gabriela Lenc – SP Jaksice, Igor Gaździk SP nr 1 w Miechowie
Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
- I m – Emilia Wojas – SP nr 2 w Miechowie
- II m – Louis Chevallier – SP nr 1 w Miechowie
- III m –Kornelia Otak – Dziaduszyce
- wyróżnienie – Natalia Bugaj– SP w Pogwizdowie, Lidia Kruczek – SP nr 1 w Miechowie
Gimnazja
- I m – Justyna Michta – 2 S Dziaduszyce
- II m – Weronika Rdest -2 ZS Charsznica
- III m – Aleksandra Polanowska? – ZS nr 2 Dziaduszyce
- wyróżnienie – Małgorzata Kowalska - SP Charsznica, Magdalena Sych - SP Kozłów
Szkoły Ponadgimnazjalne
- I m –Agnieszka Janus– LO w Miechowie
- II m – Martyna Wójcik – LO w Miechowie
- III m – Paulina Łazarz – LO w Miechowie
KONKURS – „NAJPIĘKNIEJSZE JAJO WIELKANOCNE”
Przedszkola
- I m – Hanna Białek – P 1 w Miechowie
- II m – Małgorzata Czekaj – P nr 2 w Miechowie
- III m – Hanna Musiał – Oddział Zamiejscowy w Uniejów Rędziny
- wyróżnienie – Maciej Marszałek – P nr 2 w Miechowie, Antonina Motłoch – OP przy SP nr 1 w Miechowie
Szkoły Podstawowe kl. I-III
- I m – Wiktoria Malinowska – SP Charsznica
- II m – Piotr Godzic – SP w Racławicach
- III m – Anna Duniec – SP nr 1w Miechowie
- wyróżnienie – Jakub Wójcik – SP nr 1 w Miechowie, Anita Pazera SP w Pojałowicach, Wojciech Rosół SP nr 1 w Miechowie
Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
- I m – Jakub Baranek – SP nr 1 w Miechowie
- II m – Alicja Kubik – SP nr 2 w Miechowie
- III m – Dominika Sieradzka – SP nr 2 w Miechowie
- wyróżnienie – Wiktoria Boberek – 2 S Pałecznica, Alicja Skóra- SP Charsznica
Gimnazja
- I m – Klaudia Wajda – Gim Kozłów
- II m – Weronika Chudzińska –Gim Kozłów
- III m – Dominika Skóra – SP Charsznica
- wyróżnienie – Ewelina Mrugała– SP Charsznica, Wiktoria Horyń- SP Pałecznica
Szkoły Ponadgimnazjalne
- I m – Gabriela Nowak – LO w Miechowie
- II m – Adrian Doniec – LO w Miechowie
- III m – Weronika Dyląg – LO w Miechowie
- wyróżnienie – Klaudia Zegan – LO w Miechowie, Kinga Kwiatkowska – LO
Dorośli
- I m – Ryszard Orczyk – DK
- II m – Jerzy Smerkowski – DK
- III m – Zygmunt Peroń – DK
- Wyróżnienie – Jerzy Bert DK, Stefania Bałazy – ŚDS
Rodzina, grupa
- I m – Rodzina Podsiadłów
- II m - Rodzina Baran
- III m - Nikola i Przemek Bakuła
- Wyróżnienie – Aleksandra Kurbiel, Weronika Gibek, Oliwia Kuchna – Pojałowice
KONKURS – „MIECHOWSKA BABA WIELKANOCNA”
komisja w składzie:
Paweł Olchawa, Edyta Midro, Ryszard Deńca, Olga Poręba.
przyznało:
- I m – Kluszczyńska Małgorzata
- Wyróżnienie – Wiktoria, Marika, Kinga Siudak
KONKURS – „NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA”
komisja w składzie:
Paweł Olchawa – przewodniczący Jury, Edyta Midro, ks. Bartosz Wąsat
przyznało:
- I m – Paulina Duda
- II m – Karolina Górnicka
- III m – Anna Grządziel
Nagrodzeni i wyróżnieni w konkursach wielkanocnych otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody (bilety do kina) ufundowane przez CKiS w Miechowie oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy. Osoby które nie odebrały jeszcze nagrody prosimy o zgłoszenie się do biura promocji (kryta pływalnia) ul. Konopnickiej 4 w Miechowie.