Czcionka:
Kontrast:
wtorek, 10 marca 2015

Sukces Kamili Krysy - podopiecznej sekcji pływackiej CKiS!

Sekcja pływacka działająca przy Centrum Kultury i Sportu w Miechowie 8 marca uczestniczyła w XVI Zawodach o Puchar Burmistrza Myślenice. W zawodach wzięło udział ponad pół tysiąca zawodników w tym 19 osób liczyła reprezentacja Miechowa. Wśród tak dużej konkurencji Kamila Krysa zajęła 3 miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym z czasem 24.74 sekund. Bardzo dobre 4 miejsce, również w stylu grzbietowym, zajął Karol Kozłowski osiągając czas 20.57 sekund. Pozostali przedstawiciele naszej reprezentacji uplasowali się w pierwszej dziesiątce. Jest to dla nich ogromny sukces, gdyż sekcja działa zaledwie od września 2014r. Trenerami grupy są Łukasz Dobrzański i Sebastian Bałaziński. Gratulujemy osiągniętych wyników zarówno pływakom jak i trenerom. Kolejne zmagania czekają na zawodników już w kwietniu na IV Międzynarodowym Mitingu Pływackim w Herbach.