poniedziałek, 20 marca 2017

Rowerzyści powitali wiosnę 18.03.2017

W sobotę 18 marca Miechowska Sekcja Rowerowa we współpracy z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Gołcza, zorganizowała Rowerowe Powitanie Wiosny.

Warunki pogodowe na 10-kilometrowej trasie nie były zbyt sprzyjające (padał deszcz), mimo to w imprezie wzięło udział 25 osób. Najmłodszy z nich, Jakub Gajos miał zaledwie 12 lat, najstarszy Jan Bogacz – 68.

Odcinek między Miechowem, a Gołczą można było pokonać dowolną trasą, w przedziale czasowym między godz. 9-a, a 14-ą. Większość uczestników nie zadowoliła się jednokrotnym pokonaniem dystansu i odwiedziła Ośrodek w Gołczy aż trzykrotnie.

Dzięki uprzejmości miechowskiego oddziału Intermarche, w biurze zawodów, jak i na punkcie kontrolnym zorganizowano bogato wyposażone bufety, w których każdy uczestnik mógł zaopatrzyć się w wodę do picia, batony regeneracyjne oraz napić się gorącej herbaty, czy kawy. To nie pierwsza już tego typu współpraca z Intermarche, za co składamy serdeczne podziękowania Panu Pawłowi Motyczyńskiemu.

Dzięki uprzejmości dyrekcji Centrum Kultury i Sportu w Miechowie Sylwii Sucheckiej, uczestnicy w biurze zawodów mogli obejrzeć na dużym ekranie kinowym slajdy z dotychczasowej działalności Sekcji. Zadbano także o ubezpieczenie uczestników na trasie.

Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że podobną imprezę należy powtórzyć w okresie letnim. Biuro zawodów w Miechowie obsłużyła Anna Chmera, a Punkt Kontrolny w Gołczy: Agnieszka Skotnicka i Agnieszka Janus. Punkt został przygotowany dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Bożeny Hess.
Rowerowe Powitanie Wiosny 18.03.2017

Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark mkidn