Czcionka:
Kontrast:
środa, 16 sierpnia 2017

Roweriada Letnia - podsumowanie

W Letniej Roweriadzie zorganizowanej w sobotę 12 sierpnia 2017 roku uczestniczyło 28 osób.

Trasę z Miechowa do Gołczy i z powrotem pokonywano przez dziesięć godzin, a przejechane kilometry zamieniano na punkty. Każdy, kto zdobył minimum 10 pkt otrzymywał pamiątkowy Certyfikat Udziału.

Roweriada odbywała się pod hasłem „Czytam, bo lubię” i miała oprócz aktywnego spędzania czasu wolnego promować przede wszystkim czytelnictwo. Przygotowano z tej okazji Bonusowy Punkt Kontrolny w Wysocicach, gdzie tamtejszy Punkt Biblioteczny, w ramach akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”, przygotował dla uczestników prezenty w postaci darmowych książek. Akcję dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Łącznie wszyscy uczestnicy przejechali tego dnia 2235 km.

Organizator – Sekcja Rowerowa CKiS w Miechowie składa gratulacje dla uczestników i dziękuje osobom, które obsługiwały Punkty Kontrolne: w Miechowie – Marcin Durman, Marcin Laszczak, Eryk Dźwigała i Małgorzata Czekaj, w Wysocicach - Iwona Durbas, w Gołczy - Bożena Hess, Agnieszka Skotnicka, Dominika Gajos, Weronika Perek i Renata Kozłowska.Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo