wtorek, 4 sierpnia 2015

Rockowe granie w Charsznicy 31.07.2015

W piątkowy wieczór 31 lipca w charsznickiej Gospodzie Oficyna odbył się koncert lokalnych zespołów: Elefantes oraz To Ten, będący przedsmakiem tego co będzie się działo już za niewiele ponad miesiąc. Oba zespoły bowiem zaprezentują się na dużej scenie podczas tegorocznych Charsznickich Dni Kapusty.

Tymczasem podsumowując owe kameralne prezentacje należy uznać, że oba koncerty wypadły bardzo dobrze. Miechowskie słoniki zaprezentowały się w swoim najmocniejszym składzie, a set-lista wypełniona była zarówno starszymi utworami, jak i tymi z najnowszej ubiegłorocznej produkcji „Elefant Airlines”. Aż trudno uwierzyć, że grupa już w marcu przyszłego roku będzie obchodzić (miejmy nadzieję) swoje 15-e urodziny… Tymczasem grupa ma się dobrze, co udowodniła ponad godzinnym koncertem.

To Ten, to formacja charsznicka, a jej filarem są doświadczeni muzycy – bracia Tomasz i Szymek Kubitowie, którzy w znaczącym stopniu odpowiadają za charakter i brzmienie kompozycji. Ten młody stażem zespół, wydaje się, dopiero rozpoczyna swą muzyczną przygodę, a skład uzupełniają: Mateusz Kania i Rafał Strycharz. Kompozycje o bogatych aranżacjach pozostawiły wśród słuchających wiele niedosytu, co tylko dobrze rokuje na przyszłość. Czekamy cierpliwie na kolejne koncerty.
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark mkidn