środa, 20 kwietnia 2016

Miechowianie się rozkręcają

Bardzo ciekawie minęła sobota 16 kwietnia dla Sekcji Rowerowej i Klubu Wędrowca CKiS w Miechowie.

Rowerzyści: Wojciech Małodobry i Adam Miłek oraz piesza drużyna kobieca: Anna Dąbrowska, Justyna Madejska-Janiec i Magdalena Sumera - startowali w zawodach na orientację pn "Wiosenne KoRNO", które odbywały się w Dąbrowie Górniczej.

Dystans do pokonania na trasie "pieszej extreme" wynosił 50 km w maksymalnym czasie 8 godzin, na którym nasze panie zakończyły rywalizację na podium, zajmując bardzo wysokie 3 miejsce. Szczegóły TUTAJ

Panowie nie mieli tyle szczęścia, ale też na trasie „rowerowej giga” rywalizowali nie tyle z mocnymi konkurentami, ale również z dwukrotnie dłuższym dystansem, w takim samym limicie czasu. Wojtek ostatecznie zajął 9-e, a Adam 10-e miejsce.

Tego samego dnia w podwarszawskim Pomiechówku odbyła się inauguracja sezonu brevetowego na najkrótszym z możliwych dystansów, czyli 200 km. Marcin Durman oraz Wojciech Leś ukończyli zawody z bardzo dobrymi czasami na mecie, wynoszącymi kolejno: 6 h 45 min oraz 7 h 15 min. Gratulujemy!!! RELACJA

…A w najbliższą sobotę 23 kwietnia brevet na dystansie 200 km w Miechowie. Szczegóły TUTAJ

Start godz. 8:00, limit czasu dla tej trasy wynosi 13,5 godziny.

Zapraszamy serdecznie, jeżeli nie do udziału, to do kibicowania, zwłaszcza tym, którzy tak długi odcinek na rowerze będą jechać po raz pierwszy.
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark mkidn