pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

poniedziałek, 8 kwietnia 2019

X Jubileuszowe Pływackie Mistrzostwa Skawiny

W zawodach wzięło udział łącznie 410 młodych zawodników i zawodniczek. Nasze Dzieciaki pokazały się z bardzo dobrej strony i godnie reprezentowały Naszą sekcje pływacką. Nasza drużyna zdobyła łącznie aż 30 medali i zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej, w której brało udział 20 klubów i szkółek pływackich. Dodatkowo dwie sztafety dziewcząt wywalczyły pierwsze i trzecie miejsce w wyścigu 4 x 50 m stylem dowolnym Sztafeta Jubileuszowa z okazji X-lecia Pływackich Mistrzostw Skawiny, za co zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami.

Medaliści:

Puchar za zdobycie pierwszego miejsca w "Sztafeta Jubileuszowa z okazji X-lecia Pływackich Mistrzostw Skawiny”

4 x 50 m stylem dowolnym skład:
Oliwia Banach, Kinga Piestrzyńska, Nikola Janczyk i Alicja Nowak

Puchar za zdobycie trzeciego miejsca w "Sztafeta Jubileuszowa z okazji X-lecia Pływackich Mistrzostw Skawiny”