Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

BOŻE NARODZENIE W MALARSTWIE I SZTUCE LUDOWEJ - PROTOKÓŁ

BOŻE NARODZENIE W MALARSTWIE I SZTUCE LUDOWEJ

 

 

PROTOKÓŁ

 

 

 

Spisany w dniu 20 grudnia 2019 r. w Centrum Kultury i Sportu w Miechowie na okoliczność oceny prac zgłoszonych do Konkursów Bożonarodzeniowych w roku 2019. Udział w Konkursie wzięło:

Przedszkole Samorządowe nr 1 w Miechowie, Przedszkole Samorządowe nr 2 w Miechowie, Przedszkole Samorządowe nr 3 w Miechowie, Oddział Przedszkolny w Bukowskiej Woli, Przedszkole w Uniejowie Rędzinach, Przedszkole Biedroneczki, 15 Szkół Podstawowych, 2 Szkoły Ponadpodstawowe, Dom Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” w Miechowie , ZS w Waganowicach, ŚDS w Winiarach, DPS ul. Warszawska w Miechowie oraz osoby prywatne. Dostarczono 293 prace w tym: 191 prace malarskie i 102 stroiki świąteczne. 9 prac było niezgodnych z regulaminem (inna tematyka, brak danych osobowych, zły format prac plastycznych).

 

Komisja, w składzie: Edyta Midro, Zbigniew Nowak oraz Paulina Głownia- pracownicy CKiS w Miechowie przy ocenie prac brała pod uwagę w szczególności: tradycyjność wzorów, rodzaj użytych materiałów (naturalne materiały: papier, drewno, karton, kora, słoma, szyszki, gałązki jodły i innych drzew iglastych, tkaniny, glina, tektura), technikę wykonania prac, własnoręczność, wkład pracy, oryginalność i niepowtarzalność. Wszystkie prace regulaminowe zgłoszone do konkursów zostały wystawione na wystawie w CKiS, która potrwa do 25 stycznia 2020r.

 

Konkurs Malarski:

 

Przedszkola i oddziały przedszkolne

 

I m. Hubert Studnicki P nr 2 w Miechowie

II m. Franciszek Ziółko „0” Bukowska Wola

III m. Barbara Bielawska „0” Bukowska Wola

 

 

Wyróżnienie:

 

Laura Cetnarska P nr 2 w Miechowie

Hanna Cetnarska P nr 2 w Miechowie

 

Julia Grzywnowicz „0” Bukowska Wola

 

Kinga Jastrząb P. oddział zamiejscowy w Uniejowie Rędzinach

 

Hubert Jastrząb P. oddział zamiejscowy w Uniejowie Rędzinach

 

Szkoły Podstawowe klasy 1-3

 

I m. Kornelia Krzyżek SP nr 2 w Miechowie IIIA

 

II m. Sebastian Wilk SP nr 1 w Miechowie IA

 

III m. Szymon Midro SP w Bukowskiej Woli

 

wyróżnienia

 

Karina Trojan SP w Iwanowicach

 

Natalia Wałęga SP w Iwanowicach

 

Gabrysia Bazior SP nr 1 w Miechowie

 

Kinga Siudak SP nr 1 w Miechowie

 

Justyna Imiołek SP w Bukowskiej Woli

 

Szkoły Podstawowe klasy 4-6

 

 

I m. Ola Pałyga SP nr 1 w Miechowie VIC

 

II m. Ignacy Krzyżek SP nr 2 w Miechowie VIA

 

II m. ex Sebastian Adrabiński SP w Tczycy kl. VI

 

III m. Olga Włudarska SP w Iwanowicach kl. VII

 

III m. ex Maksymilian Kukiela SP w Pojałowicach kl. V

 

Wyróżnienia:

 

 

Roksana Banaś SP w Iwanowicach VI B

 

Jakub Gugała SP w Iwanowicach VII

 

Natalia Dróżdż SP nr 2 w Miechowie VII a

 

Tymoteusz Olchawa SP Gołcza Va

 

Jakub Ściański SP Gołcza Va

 

Kamila Suchoń SP nr 1 w Miechowie VIII B

 

Emilia Zaręba SP Janowice V

 

Konkurs Ludowy: stroiki

 

 

Przedszkola i oddziały przedszkolne

 

I m. Jan Janus Przedszkole Nr 1

 

II m. Jakub Kopeć Przedszkole Nr 3

 

III m. Mikołaj Celary Przedszkole Nr 2

 

Wyróżnienie

 

Gabrysia Selega Przedszkole Samorządowe Nr 2

 

Michał Kłyński oddział zamiejscowy w Uniejowie Rędzinach

 

Zuzanna Donabidowicz - „ Biedroneczki”

 

 

Szkoły Podstawowe klasy 1-3

 

I m. Gabrysia Sroga SP Bukowska Wola kl. II

 

II m. Maria Lisiakiewicz SP Smroków kl. II

 

III m. Maciej Szot SP Dobczyce kl. II

 

 

 

wyróżnienia

 

Bartosz Krysa SP nr 1 w Miechowie kl. Ib

 

Dominik Galon SP Tczyca kl. I

 

Diana Kowalczyk SP nr 2 w Miechowie kl. IIIb

 

Anita Pazera SP Pojałowice kl. III

 

Krzysztof Lenc SP Jaksice kl. III

 

Szkoły Podstawowe klasy 4-8

 

 

I m. Anna Duniec SP nr 1 w Miechowie kl. IVA

 

II m. Lena Król SP Miechów- Charsznica VB

 

III m. Gabriela Lisiakiewicz SP Smroków kl. V

 

 

wyróżnienia

 

Szymon Szot SP Dobczyce kl. V

 

Kamila Sroga SP Bukowska Wola kl. IV

 

Julia Kordyś SP Dziaduszyce kl. VIA

 

Karol Skóra SP Miechów- Charsznica kl. VI b

 

Maria Jaworska SP Miechów- Charsznica kl. Va

 

Amelia Kucypera SP Miechów- Charsznica kl. VIIa

 

 

Szkoły Średnie

 

I m. Oliwia Kurbiel ZS nr 1 w Miechowie

 

II m. Wiktoria Żabicka ZS nr 1 w Miechowie

 

III m. Patrycja Jaślowska ZS nr 1 w Miechowie

 

 

wyróżnienia

 

Oliwia Nowak LO w Miechowie

 

 

Dorośli

 

I m. Sylwester Belski Środowiskowy Dom Samopomocy Winiary

 

II m. Marcin Domagała ZS w Waganowicach

 

III m. ex. Maria Pieronek DK w Miechowie

 

III m. Andrzej Rutka DPS ul. Warszawska w Miechowie

 

wyróżnienia

 

Józef Cichy DPS ul. Warszawska w Miechowie

 

Krzysztof Godzic Środowiskowy Dom Samopomocy Winiary

 

Kamil Koziara ZS w Waganowicach

 

Ryszard Orczyk DK w Miechowie

 

 

Na tym protokół zakończono.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark mkidn