Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

środa, 5 maja 2021

Koncert Życzeń na Dzień Mamy

 

Już dziś zapraszamy do stworzenia z nami „Koncertu Życzeń”, wzorowanego na telewizyjnym programie, niezwykle popularnym na przełomie lat ’70-’90 XX wieku. W programie tym prowadzący odczytywali przesłane od rodziny życzenia, które dedykowali najbliższym z okazji różnych rocznic, wydarzeń i jubileuszy. Zwieńczeniem dedykacji była  piosenka.

Wśród najbardziej znanych prowadzących była para Krystyna Loska i Jan Suzin, ale także Edyta Wojtczak Bogumiła Wander oraz Anna Wanda Głębocka.

A my sięgając do tradycji sprzed 40 lat, troszkę z sentymentu (kto pamięta), troszkę dla sympatycznej formy przekazania życzeń najbliższym, a także z racji wciąż panujących ograniczeń – zapraszamy do świata piosenki on-line., którą usłyszymy 26 maja na naszym profilu FB/CKiS. Ale zanim zobaczymy koncert, zachęcamy do jego współtworzenia. Piszcie do nas życzenia dla ukochanych Waszych MAM.

A jak można przesłać do nas życzenia? Przez formularz on-line, w którym wpiszą Państwo treść życzeń i wybiorą, z załączonej listy, muzyczną pocztówkę. Mamy nadzieję, że dacie się namówić na udział i wykreujecie z nami ten wyjątkowy „Koncert Życzeń”.  Po prostu wyślijcie do nas zgłoszenie, poinformujcie swoje MAMY o Waszym muzycznym upominku i 26 maja oglądajcie go z nami.

W role artystów wcielą się podopieczni sekcji wokalnej działającej przy CKiS pod kierunkiem Pani Katarzyny Kornaś.

Kliknij tutaj aby przejść do formularza

 

„Koncert Życzeń” – 26 maja, godzina 18.00

Transmisja: Facebook CKiS

Przyjmowanie dedykacji do 16 maja, poprzez formularz on-line 

 Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark mkidn