Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

niedziela, 8 marca 2020

Gminny Dzień Kobiet

Ponad 200 pań z Gminy Miechów na zaproszenie burmistrza Gminy i Miasta w Miechowie oraz Centrum Kultury i Sportu, wzięło udział w Gminnych obchodach Dnia Kobiet, które odbyły się 8 marca 2020 roku o godzinie 15.00 w Domu Kultury w Miechowie. Uroczystość rozpoczął Zbigniew Skrzypczyk reprezentujący Lokalny Kabaret Okazjonalny. Od godziny 14.00 w holu Domu Kultury Grzegorz Chyc w towarzystwie członków Lokalnego Kabaretu Okazjonalnego  umilał czas grą i śpiewem znanych przebojów. 

Gwiazdą wydarzenia był „Lokalny Kabaret Okazjonalny”  przygotowany przez Zbigniewa Skrzypczyka , który w sposób zabawny przedstawił świat kobiety. Kabaret prezentował się w składzie: Zbigniew Skrzypczyk, Krzysztof Gądek, Bogusław Dobrzański, Mariusz Oleksa, Grzegorz Chyc oraz Jerzy Dróżdż.

Życzenia w ten dzień złożyli wszystkim paniom: Burmistrz Gminy i Miasta w Miechowie – Dariusz Marczewski, zastępca Burmistrza Gminy Miechów – Andrzej Banaśkiewicz, Przewodniczący Rady Miejskiej – Zenon Czekaj oraz Adam Domagała.  

Dziękujemy sponsorom Studio Fryzur "Bogusia",  Kremo Cafe, Centrum Laseroterapii i Kosmetologii oraz Medycyny Estetycznej "Dr Kowalska Clinic i Zakątek Piękna"  za ufundowanie upominków oraz firmie Mery Key za prezentacje kosmetyków oraz upominki. Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark mkidn