Czcionka:
Kontrast:
Dom Kultury

ul. Racławicka 10
32-200 Miechów


tel. 41 383 13 31

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pon. 8.00 - 20.00
wt. - piąt. 8.00 - 22.00
sob.- niedz. w/g terminarza filmowego lub innych wydarzeń

poniedziałek, 18 maja 2026

Dni Miechowa 2026

Odliczanie rozpoczęte! Już za niecały miesiąc startują Dni Miechowa 2026!

Przed nami kilka dni pełnych muzyki, spotkań i wspólnego świętowania w zupełnie nowej formule! Tegoroczne Dni Miechowa odbędą się aż w 8 lokalizacjach na terenie miasta – od Rynku i Parku Miejskiego po BWA, Dom Kultury, Bibliotekę czy zabudowania poklasztorne.

Na mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji, wydarzeń artystycznych, aktywności rodzinnych i koncertów. W programie znajdą się m.in. wydarzenia sportowe i rekreacyjne, spektakle, wystawy oraz animacje dla dzieci i młodzieży.

Na scenie w sobotę wystąpi Jakub Jurek a niedzielną gwiazdą będzie Patrycja Markowska! Nie zabraknie również wielu innych artystów!

11–14 czerwca 2026
Świętujemy w całym mieście!

Szczegółowy program wydarzenia udostępnimy już wkrótce — warto śledzić nasze profile!






Partnerzy:

Miechów - Gmina i Miasto - logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - logo Narodowe Centrum Kultury - logo Dom Kultury Plus Agencja Interaktywna Brandmark - logo