Zajęcia wokalne indywidualne

 

HARMONOGRAM ZAJĘC - KATARZYNA KORNAŚ

zajęcia wokalne indywidualne 

ŚRODA godz. 13:00 - 21:15

SOBOTA godz. 12:00 - 14:00

 

  

Nabór na zajęcia indywidualne z emisji głosu; w nauce wykorzystujemy najnowsze techniki wokalne.

Zajęcia wokalne dla osób, których pasją jest śpiew. Obejmują przede wszystkim pracę nad emisją głosu, autoprezentacją, ćwiczenia dykcyjne i interpretacyjne. Osoby gotowe do dzielenia się swoim talentem będą mogły zaprezentować się na koncertach i konkursach.  

Jeśli śpiewanie jest Twoją pasją, rozwijaj ją z nami!

Zajęcia prowadzi:

Justyna Czernikiewicz (Łapać) - jest żyjącą muzyką od ponad 20 lat, niezwykle wrażliwą wokalistką, autorką tekstów i tancerką. Obecnie związana jest z zespołami Showbusiness oraz Goner Jenny, z którymi nagrała dwie płyty. Współpracowała z zespołem "SUKCES" Agaty Dowhań (wokalistka zespołu Alibabki), nagrała z nim dwie płyty. Z "Sukcesem" ma na koncie występy oraz nagrody na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Nagrodę specjalną I Programu TVP na Festiwalu Kultury Kresowej w Mrągowie, Złoty Aplauz na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, a także występy i wyróżnienia w programach "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie", "Talent za talent", "5-10-15". Uczestniczka "Szansy Na Sukces" i "Must Be The Music".

koszt: 40 zł/1h

Katarzyna Kornaś - z zawodu dyrygent, trener wokalny, aranżer i pianistka oraz magister prawa. Od kilku lat współpracuje z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu jako dyrygent. Jest Trenerem Wokalnym  certyfikowanym przez Voice & More z Warszawy, jeden  z najlepszych instytutów w Polsce. Współpracuje jako pianistka ze Stowarzyszeniem Gospel w Krakowie. Koncertowała podczas wielu festiwali z zespołami, chórami gospel, chórami klasycznymi. Chóry i zespoły oraz soliści, którzy działają pod jej kierunkiem są zdobywcami wielu nagród na festiwalach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Wśród jej podopiecznych są finaliści Bitwy na Głosy, uczestnicy Must be the music.

koszt: 45 zł/1h

Regina Warska - wokalistka, magister polonistyki UJ. Wokalistka w zespole DUCH, z którym nagrała dwie płyty. Wraz z zespołem laureatka 10 Międzynarodowego Przeglądu Kapel Studenckich PKS Festival, Ogólnopolskiego Otwartego Przeglądu Artystów Kreatywnych, finalistka 46 Studenckiego Festiwalu Piosenki, Międzynarodowego Kampusu Artystycznego FAMA, Ogólnopolskiego Konkursu Twórców i Wykonawców „Piosenkarnia”. Finalistka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku. Występowała na antenie TVP2, w Studio im. Agnieszki Osieckiej, na antenie Radiowej Trójki i in. Jej podopieczni biorą udział w wielu koncertach, są laureatami licznych konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych (m.in. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Majowa Nutka, Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej).

koszt: 30 zł/1h

 

Nabór trwa do końca września. Terminy oraz godziny zajęć zostaną ustalone w terminie późniejszym.

Zapisy w biurze promocji Krytej Pływalni, I piętro od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00  (ul. Konopnickiej 4 , t. 799 322 916 ) lub bezpośrednio u instruktora (K. Kornaś - 660 080 949)

Poniżej do pobrania karta zgłoszenia oraz regulamin.

     

Do pobrania:

 
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn