fitness

Czy wiesz że...?

Regularne uprawianie fitnessu poprawia wytrzymałość organizmu, rozwija siłę, redukuje tkankę tłuszczową, a także wzmacnia układ krążenia oraz system naczyniowy. Usprawnia układ oddechowy, przyspiesza metabolizm. Zwiększa gęstość kości oraz elastyczność stawów.

Fitness kształtuje również koordynację, równowagę psychiczną i pamięć ruchową. To także świetny sposób na relaks - dodaje witalności i energii. Ma duży wpływ na samopoczucie, w trakcie ćwiczeń podnosi się temperatura ciała, co sprzyja poprawie nastroju, a poza tym wydzielają się endorfiny – hormony szczęścia.

Różnorodność zajęć jakie Wam oferujemy, pozwoli każdej z was dopasować rodzaj i aktywność do swoich możliwości. Duży wybór sprzętu sprawi, że każde zajęcia będą wyjątkowe. Energiczna muzyka i klimatyzowana sala umili Wam czas spędzony podczas intensywnego treningu. A pełne pasji i charyzmy instruktorki będą czuwać nad Wami swoim profesjonalnym okiem.

Fitness to nie tylko dbałość o sprawność ciała, ale także troska o wszystkie aspekty naszego życia: sposób zachowania, nawyki żywieniowe, aktywność w życiu codziennym, unikanie używek, odpowiednie proporcje pomiędzy pracą i wypoczynkiem, odporność na sytuacje stresowe.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy mnóstwa spalonych kalorii, osiągnięcia założonych celów oraz dobrej zabawy w miłej atmosferze.

Rodzaje zajęć:

FAT BURNING - "Spalacz tłuszczu" jest najbardziej efektywnym treningiem (utrzymujący tętno na poziomie 120 uderzeń na minutę), pozwalającym spalić tkankę tłuszczową. Oparty na nieskomplikowanej choreografii, utrzymany na poziomie  średniej intensywności, będzie idealny dla osób lubiących, ruch, taniec, muzykę, a przy okazji chcących nie tylko zgubić warstwę podskórnego tłuszczyku, ale i poprawić swoją wydolność i koordynację ruchów.

TABATA - Trening opracowany przez Japończyka współpracującego ze sportowcami. Trening Tabata trwa tylko 4 minuty. Oparty na cyklach, 20 sekund ćwiczeń angażujących jak najwięcej mięśni i 10 sekund odpoczynku, wykonywanych w ośmiu seriach. To skuteczny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej i podkręcenie metabolizmu.

BRZUCH + POSLADKI - trening modelujący dolne partie ciała, brzuch, pośladki i uda, składający się z rozgrzewki w prostym układzie choreograficznym i części ćwiczeń modelujących.

TRENING OBWODOWY -  kompleksowy trening poprawiający sprawność fizyczną, wytrzymałość siłową oraz kondycję. Obwód stacyjny, podczas którego angażujemy do pracy różne grupy mięśniowe. Liczba stacji oraz dobór ćwiczeń zależy od ilości uczestników oraz ich stopnia zaawansowania.

BODY SHAPE - Trening, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia np. hantle, gumy, stepy lub bez niego. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

ZUMBA - to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobik. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

PILATES/ SMUKŁA SYLWETKA - kompleksowy zestaw ćwiczeń całego ciała. Na tych zajęciach można popracować nad kształtem sylwetki, jędrnością mięśni i kondycją jednocześnie. Zajęcia opierające się na spokojnym, płynnym treningu całego ciała wymagającym koncentracji umysłu. Istotą ćwiczeń jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. Metoda pozwala wysmuklić sylwetkę, zapobiega i niweluje bóle kręgosłupa i stawów. Uczy nawyku poprawnego oddychania i wzorcowej postawy ciała. Poprawia stabilność kręgosłupa i relaksuje.

FIT GIRLS - trening pozwala w stosunkowo niewielkim czasie ukształtować sylwetkę, przyspiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Zajęcia rozpoczynają się krótką i prosta rozgrzewką, później będziemy ćwiczyć przy pomocy różnorodnego sprzętu i technik. Są to zajęcia odpowiednie dla każdego, nawet dla początkujących!

POWER BPU - To zajęcia zaczynające się od krótkiej rozgrzewki aerobowej, po której przechodzimy do właściwej części zajęć - kompleksowego zestawu ćwiczeń na wszystkie partie ciała. Celem tych zajęć jest wyrzeźbienie ciała i nadanie mu sprężystości i elastyczności. Ponieważ w zajęciach nie występują żadne skomplikowane choreografie, polecane są  każdemu kto chce poprawiać kondycję oraz wygląd swojego ciała, ale nie lubi skomplikowanych układów i kroków. Regularne treningi wzmacniają mięśnie całego ciała i doskonale spalają zbędną tkankę tłuszczową.

TOTAL FITNESS - Intensywny trening, opierający się na najważniejszych, wszechstronnych ćwiczeniach ogólnorozwojowych. W treningu stosowany jest różnorodny sprzęt (hantle, stepy, taśmy) oraz ciężar własnego ciała do uzyskania najlepszego efektu. Trening rozpoczyna się krótką rozgrzewką pozbawioną choreografii, kończy się krótkim stretchingiem. Zajęcia dla wszystkich, którzy oczekują czegoś więcej od zajęć fitness. 

CROSSFIT - to trening siłowo-wytrzymałościowy, którego celem jest budowa ogólnej sprawności fizycznej. Ćwiczenia w ramach treningu wykonuje się w tzw. obwodach, czyli jedno pod drugim, z minimalnymi przerwami między nimi (do ustabilizowania tętna, czyli od 1 do 5 minut). Osoba początkująca powinna wykonywać trening 2-3 razy w tygodniu. W jednym obwodzie może się znaleźć 6-8 ćwiczeń, a czas każdego z nich to 30 s (lub 20 powtórzeń). Po przerwie cały obwód należy powtórzyć 1-3 razy.

CROSSFIT WOD - Workout of the day, trening dnia. WOD to seria ćwiczeń, które należy wykonywać podczas danego treningu. WOD zawiera zawsze kombinacje lub samodzielne elementy treningowe Crossfit tj:  praca z ciężarami, kettlebells, trening kondycyjny, interwałowy lub wytrzymałościowy. Zajęcia zawsze składają sie z rozgrzewki, nauki techniki ćwiczeń oraz WOD-a treningu dnia. Zakończone są rozciąganiem oraz wyciszeniem organizmu. WOD jest kompleksowym narzędziem do polepszenia ogólnej sprawności oraz pracowania nad wszystkimi cechami motorycznymi: wytrzymałość krążeniowo- oddechowa, siła, moc, zwinność, koordynacja, szybkość.

 


Ważne informacje:
Zajęcia przeznaczone są dla osób pełnoletnich, realizowane są przy udziale minimum trzech osób.

Szczegółowe informacje uzyskaja Państwo pod numerem telefonu: 41 230 80 00

   

fitness

trx
fit
 
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn