Masaże

NOWOŚĆ

Masaż kobiet w ciąży i rewitalizacja poporodowa.

Masaż przynosi wiele korzyści dla zdrowia, samopoczucia, a także urody przyszłej mamy. 

Zabieg ma na celu rozładowanie napięcia mięśniowego, zmniejszenie obrzęków, złagodzenie dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu, w szczególności: barki, kark, szyja, plecy i nogi.

Systematyczny masaż zapewnia stymulację, wzmocnienie i odbudowę mięśni przykręgosłupowych. U wielu kobiet w okresie ciąży dają o sobie znać skutki wad postawy, wcześniej w ogóle przez nie nieodczuwane. Dlatego dobrze jest od 3-8 MIESIĄCA ciąży rozpocząć stosowanie regularnych masaży. Zabiegi masażu pomagają ograniczyć przeciążenie mięśni i kręgosłupa. Regularny masaż pomoże też uelastycznić rozciągniętą skórę brzucha.

Osoba korzystająca z masażu bezwzględnie powinna skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu otrzymania zgody na tego rodzaju zabieg.

Chcąc skorzystać z masażu proszę przynieś ze sobą  zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do zabiegu.

Umów sie na wizytę pod numerem telefonu: 725030651

Koszt usługi: 55 zł /60 min


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Masaże bardzo korzystnie wpływają na nasze ciało i umysł. Mają tak wiele zalet, że nie sposób zebrać je w jednym miejscu, zwłaszcza, że rodzajów masażów jest bardzo dużo. Jednak są pewne zalety, które łączą je wszystkie. 

*czas na relaks - to świetna okazja do zrelaksowania ciała i umysłu.

*poprawia krążenie - podczas masażu pobudzony zostaje układ krążenia, krew zaczyna szybciej krążyć docierając szybciej do poszczególnych organów. Jednocześnie obniża się ciśnienie krwi, serce zaczyna bić wolniej, wszystko się wycisza i uspokaja. Masaż ma również zbawienny wpływ jeśli chodzi o redukcję pajączków czy cellulitu.

poprawia poczucie własnej wartości- masaż da ci takie poczucie, że zrobiłaś coś dla siebie i dla swojego ciała i umysłu, że pozwoliłaś sobie na odpoczynek, że pozwoliłaś, aby ktoś się tobą zajął. Jeśli pozwalasz sobie na masaż, jednocześnie pozwalasz sobie na to, aby ktoś skupił 99% swojej uwagi tylko na tobie.

MASAŻ KLASYCZNY 
Najpopularniejsza forma masażu. W zależności od intensywności może pobudzać, relaksować, a także leczyć. Może  być  wykonywany  w formie  zabiegu całościowego  lub  częściowego  przy  użyciu kosmetyku, ułatwiającego masaż np. oliwki, kremu lub maści. Masaż klasyczny regeneruje mięśnie, zwiększa ich elastyczność, przyspiesza przemianę materii i działa przeciwbólowo.

MASAŻ RELAKSACYJNY
Ten typ masażu jest wykorzystywany jako metoda relaksacyjna, kosmetyczna i terapeutyczna. To doskonała broń  w walce ze stresem i jego negatywnym wpływem na ciało i umysł. Masaż relaksacyjny wykonywany jest spokojnie i łagodnie, a ich zadaniem jest wprawienie nas w błogi nastrój.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ 
Daje rewelacyjne efekty w walce z cellulitem. W bańce wytwarza się podciśnienie, powodujące zassanie skóry i tkanek i wpływające na ich ukrwienie. Masaż przede wszystkim pobudza krążenie krwi i przemianę materii.

MASAŻ ŚWIECĄ AROMATYCZNĄ

Masaż ciepłą świecą aromatyczną sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję.  Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. Dodatkowo może być stosowany w walce z cellulitem.

BODY WRAPPING

Silny ucisk wywołany owinięciem folią pobudza krążenie krwi, a ciepło otwiera pory. Dzięki temu umożliwia głęboko wniknąć w naszą skórę wszystkim aktywnym substancją balsamie.  Celem zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi i limfy – wyszczuplenie, wygładzenie, zredukowanie cellulitu, poprawa stanu skóry.

CAŁOŚCIOWY MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.

KINEZJOTAIPING

Działanie kinesiotapingu opiera się na uregulowaniu napięcia mięśniowego w miejscu aplikacji taśmy. Wpływa przez to na zwiększenie zakresu ruchu mięśni oraz ich siły. Aplikacje Kinesiotapingu powodują, że skóra jest delikatnie podciągana, zwiększając jednocześnie przestrzeń pomiędzy skórą właściwą, a powięzią co powoduje redukcję zastojów i obrzęków limfatycznych (usprawnia mikrokrążenie chłonki). Ma również działanie przeciwbólowe, poprawia funkcjonowanie i wspomaga regenerację w oparciu o procesy samoleczenia.  W procesie zdrowienia następuje normalizacja napięcia mięśniowego i powięziowego, korygując ułożenie powięzi i skóry wpływa na poprawę propriocepcji (czyli czucia własnego ciała –np. bez kontroli wzroku wiemy jak mamy ułożone ciało).

 

Masaż klasyczny

cena 

Masaż relaksacyjny 

cena  

Częściowy 25 min

35 zł

Częściowy 25 min

29 zł

Całościowy 50 min

45 zł

Całościowy 50 min

39 zł

Pakiet 3 zabiegów częściowych

90 zł

Pakiet 3 zabiegów częściowych

75 zł

Pakiet 3 zabiegów całościowych

120 zł

Pakiet 3 zabiegów całościowych

90 zł

Masaż bańką chińską 

 

Masaż gorącymi kamieniami 

 

Częściowy 30 min

39 zł

Całościowy 90 min

150 zł

Całościowy 60 min

49 zł

Masaż świecą

 

Pakiet 3 zabiegów częściowych

105 zł

Całościowy 60 min

135 zł

Pakiet 3 zabiegów całościowych

135 zł

Kinezjotaiping 

 

Body wrapping 

 

Małe oklejanie

15 zł

Całościowy 60 min

120 zł

Duże oklejanie

30 zł

 

 

 

 Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 

  
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn