Masaże

NOWOŚĆ

Masaż kobiet w ciąży i rewitalizacja poporodowa.

Masaż przynosi wiele korzyści dla zdrowia, samopoczucia, a także urody przyszłej mamy. 

Zabieg ma na celu rozładowanie napięcia mięśniowego, zmniejszenie obrzęków, złagodzenie dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu, w szczególności: barki, kark, szyja, plecy i nogi.

Systematyczny masaż zapewnia stymulację, wzmocnienie i odbudowę mięśni przykręgosłupowych. U wielu kobiet w okresie ciąży dają o sobie znać skutki wad postawy, wcześniej w ogóle przez nie nieodczuwane. Dlatego dobrze jest od 3-8 MIESIĄCA ciąży rozpocząć stosowanie regularnych masaży. Zabiegi masażu pomagają ograniczyć przeciążenie mięśni i kręgosłupa. Regularny masaż pomoże też uelastycznić rozciągniętą skórę brzucha.

Osoba korzystająca z masażu bezwzględnie powinna skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu otrzymania zgody na tego rodzaju zabieg.

Chcąc skorzystać z masażu proszę przynieś ze sobą  zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do zabiegu.

Umów sie na wizytę pod numerem telefonu: 725030651

Koszt usługi: 55 zł /60 min


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Masaże bardzo korzystnie wpływają na nasze ciało i umysł. Mają tak wiele zalet, że nie sposób zebrać je w jednym miejscu, zwłaszcza, że rodzajów masażów jest bardzo dużo. Jednak są pewne zalety, które łączą je wszystkie. 

*czas na relaks - to świetna okazja do zrelaksowania ciała i umysłu.

*poprawia krążenie - podczas masażu pobudzony zostaje układ krążenia, krew zaczyna szybciej krążyć docierając szybciej do poszczególnych organów. Jednocześnie obniża się ciśnienie krwi, serce zaczyna bić wolniej, wszystko się wycisza i uspokaja. Masaż ma również zbawienny wpływ jeśli chodzi o redukcję pajączków czy cellulitu.

poprawia poczucie własnej wartości- masaż da ci takie poczucie, że zrobiłaś coś dla siebie i dla swojego ciała i umysłu, że pozwoliłaś sobie na odpoczynek, że pozwoliłaś, aby ktoś się tobą zajął. Jeśli pozwalasz sobie na masaż, jednocześnie pozwalasz sobie na to, aby ktoś skupił 99% swojej uwagi tylko na tobie.

MASAŻ KLASYCZNY 
Najpopularniejsza forma masażu. W zależności od intensywności może pobudzać, relaksować, a także leczyć. Może  być  wykonywany  w formie  zabiegu całościowego  lub  częściowego  przy  użyciu kosmetyku, ułatwiającego masaż np. oliwki, kremu lub maści. Masaż klasyczny regeneruje mięśnie, zwiększa ich elastyczność, przyspiesza przemianę materii i działa przeciwbólowo.

MASAŻ RELAKSACYJNY
Ten typ masażu jest wykorzystywany jako metoda relaksacyjna, kosmetyczna i terapeutyczna. To doskonała broń  w walce ze stresem i jego negatywnym wpływem na ciało i umysł. Masaż relaksacyjny wykonywany jest spokojnie i łagodnie, a ich zadaniem jest wprawienie nas w błogi nastrój.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ 
Daje rewelacyjne efekty w walce z cellulitem. W bańce wytwarza się podciśnienie, powodujące zassanie skóry i tkanek i wpływające na ich ukrwienie. Masaż przede wszystkim pobudza krążenie krwi i przemianę materii.

MASAŻ ŚWIECĄ AROMATYCZNĄ

Masaż ciepłą świecą aromatyczną sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję.  Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. Dodatkowo może być stosowany w walce z cellulitem.

BODY WRAPPING

Silny ucisk wywołany owinięciem folią pobudza krążenie krwi, a ciepło otwiera pory. Dzięki temu umożliwia głęboko wniknąć w naszą skórę wszystkim aktywnym substancją balsamie.  Celem zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi i limfy – wyszczuplenie, wygładzenie, zredukowanie cellulitu, poprawa stanu skóry.

CAŁOŚCIOWY MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.

KINEZJOTAIPING

Działanie kinesiotapingu opiera się na uregulowaniu napięcia mięśniowego w miejscu aplikacji taśmy. Wpływa przez to na zwiększenie zakresu ruchu mięśni oraz ich siły. Aplikacje Kinesiotapingu powodują, że skóra jest delikatnie podciągana, zwiększając jednocześnie przestrzeń pomiędzy skórą właściwą, a powięzią co powoduje redukcję zastojów i obrzęków limfatycznych (usprawnia mikrokrążenie chłonki). Ma również działanie przeciwbólowe, poprawia funkcjonowanie i wspomaga regenerację w oparciu o procesy samoleczenia.  W procesie zdrowienia następuje normalizacja napięcia mięśniowego i powięziowego, korygując ułożenie powięzi i skóry wpływa na poprawę propriocepcji (czyli czucia własnego ciała –np. bez kontroli wzroku wiemy jak mamy ułożone ciało).

 Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 

  
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn