Godziny otwarcia:

Dni Miechowa 2016


 
sobota, 28 grudnia 2013

Nowe stroje dla kolarzy CKiS-u!!!

W sobotę 28 grudnia Sekcja Rowerowa CKiS w Miechowie otrzymała nowe stroje kolarskie sfinansowane przez właściciela sklepu z częściami samochodowymi "Omega" Piotra Strycharza. Przekazanie strojów i oficjalna fotka pamiątkowa odbyły się na placu przed sklepem. Tym samym wiadomo już w jakich barwach w przyszłym sezonie kolarskim będą jeździć reprezentanci CKiS-u. Cieszy się Pan Piotr, cieszy się dyrektor CKiS – Sylwia Suchecka. Stroje oprócz loga firmy "Omega" posiadają logo właśnie CKiS w Miechowie.

- "Chcieliśmy w ten sposób podkreślić przynależność do placówki, w której na co dzień działamy. Dotychczasowe stroje, ze względu na zmianę nazwy straciły na aktualności, tak więc bardzo się cieszymy, że mamy nowe stroje" – mówią zgodnie przedstawiciele Sekcji.

Sezon kolarski 2014 roku rozpoczyna się w marcu i trwa nieprzerwanie do listopada. W tym czasie miechowscy kolarze zaprezentują się na kilkunastu jak nie kilkudziesięciu imprezach rowerowych w całej Polsce (łącznie z imprezami zaliczanymi do Pucharu Polski). Tysiące przejechanych kilometrów, często kilkaset godzin spędzonych w siodełku – to w przypadku naszych reprezentantów przestała być już tylko zabawa.

- "Znam Miechowską Sekcję Kolarską od dawna i wiem, że chłopcy obok lokalnych imprez startują też w bardzo prestiżowych zawodach. Jakby nie patrzeć – teraz wioząc logo mojej firmy na plecach" – z humorem dopowiada Piotr Strycharz, właściciel sklepu "Omega".

O poczynaniach miechowskich pasjonatów dwóch kółek będziemy informować na bieżąco, tymczasem wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do Sekcji odsyłamy na facebooka https://www.facebook.com/kolarstwo.miechow do naszej zakładki na stronie CKiS-u http://www.ckis.miechow.eu/dom-kultury/sekcja-rowerowa/ lub na stronę internetową www.kolarstwo.miechow.net.pl
 
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn